Dugnadslister for inneskytingen 2017/2018

Del

Vedlagt dugnadslister for inneskytingen 2017/2018

 

 

 

 

 

 


Versjon 1, 26.10.17

Tidspukt trening Ansvarlig for treningskveld Foreldre hjelp (kaffe /lading/rydding) Instruktører fra skytterlaget
Mandag 30.10.17 Jan G./ArveØ/Sondre Magnus/Hege Arne P.,Bernt Einar, Jan Kåre, Gunnar V, Geir Ove
Mandag 06.11.17 Arve Ø. Per Vidar/Werner Arne P. og  Knut Jarle
Mandag 13.11.17 Sondre Arne Lunde Bernt Einar og Gunnar V.
Mandag 20.11.17 JanG. Kjell Jan Tveit Jan Kåre og Anja K. Bjørnsen
Mandag 27.11.17 Arve Ø. Hilde Tveit Kikeby Hanne K/Ole Kristian og Geir Ove Tufte
Mandag 04.12.17 Sondre Gro Vermo Torsteinson 15 m stevne, egen arbeidsliste
Mandag 11.12.17 JanG. Ingunn Haug Arne P. og  Knut Jarle
Mandag 18.12.17 JanG./ArveØ/Sondre Nils Naas Bernt Einar og Gunnar V.
Mandag 08.01.18 Arve Ø. Sigbjørn Dahle Jan Kåre og Anja K. Bjørnsen
Mandag 15.01.18 Sondre Espen Roalstad Hanne K/Ole Kristian og Geir Ove Tufte
Mandag 22.01.18 JanG Tom Are Stobukås Arne P. og  Knut Jarle
Mandag 29.01.18 Arve Ø. Tom Rune Torsteinsom Bernt Einar og Gunnar V.
Mandag 05.02.18 Sondre Jan Terje Stobukås Jan Kåre og Anja K. Bjørnsen
Mandag 12.02.18 JanG Berit V. Hauge Hanne K/Ole Kristian og Geir Ove Tufte
Mandag 19.02.18 Arve Ø. Knut Olav Ettestad Arne P. og  Knut Jarle
Mandag 26.02.18 Sondre Jørn henning Sætre Bernt Einar og Gunnar V.
Mandag 05.03.18 JanG Heidi Stigen Jan Kåre og Anja K. Bjørnsen
Mandag 12.03.18 Arve Ø. Kristine Nerbø Voje  Hanne K/Ole Kristian og Geir Ove Tufte
Mandag 19.03.18 JanG./ArveØ/Sondre Hans Olav Vøllestad Arne P. og  Knut Jarle

Dugnadsliste for innendørssesongen 2017/2018. Om det ikke passer bytter dere innbyrdes.

Noen av foreldrene/foresatte som ikke er ført opp på denne lista må hjelpe til 18.12.17 og 19.03.18, noe vi kommer tilbake til.

Vi har sikkert ikke spurt alle dere om hjelp, men håper at dere kan bli med oss å gjøre disse kvelden både trivelige, lærerike og utviklende for alle ungene/ungdommene våre.

Arbeidsoppgaver:

Ansvarlig: Møter seinest KL 16:45, har ansvar for kvelden og sikkerheten, koble data, visning oppe, skrive ut resultater, påmelding inkl. penger,
 hente skudd hos Bernt E., rydding, låsing. 

Foreldre hjelp: Møter seinest KL 16:45 og skal  bistå ansvarlige nede på standplass,koke kaffe, rydde i kafe, lading og rydding på standplass ec.

Instruktører: Møter seinest 17:00 skal primært kun være instruktører.                                                                                                                                                   
Arne P. er velkommen alle dager om han har lyst!!! Regner også at vi ser Line som instruktør ut på nyåret!!