Resultat frå Vestlandsstemna 2018

Del

Kjell Næss kom på andre plass i finalen for Veteran 55 på baneskytinga med 345 poeng.
Ein del av våre skyttarar deltar i helga på Vestlandsstemna i Kvinnherad. Her finn du resultat for våre skyttarar.

Stine Njøs Eikeland (J) skaut på laget til Sogn indre som vann samlagskytinga for R/J på Vestlandstemna.

 

Skyttar Klasse Stang F/H Bane 25s Bane 35s Felt Feltfinale
Jørgen Humlestøl Njøs  R      234  - 24/6  -
Sølve Njøs Eikeland  ER      237  - 27/13  -
Beate Humlestøl Njøs  ER      230  - 25/10  -
Trine Humlestøl Njøs  J      244  - 29/19  38/1

Stine Njøs Eikeland 

 J      242  - 28/18  -
Kjell Næss  V55  13 13.27  247  345 17/4  -
               
               
               

Sogndal vann lagskytinga på 100m medan det var heimesiger til Leikanger på 200m

Sogndal vann lagskytinga på 100m medan det var heimesiger til Leikanger på 200m
Del

På 100m vann Sogndal sitt førstelag 4 poeng føre Leikanger sitt første lag. På vinnarlaget til Sogndal skaut Magnar Molland (V73), Vegard Eikevik (J) og Tor Kristian Dulsvik (R).

På 200m vann Leikanger sitt førstelag 2 poeng føre Knipenborg som leda fram til siste serie. På vinnarlaget til Leikanger skaut Siv Kristin Laberg Yttri (2), Gabriel Skjulhaug Yttri (2) og Arvid Brennset (V55).

Sogndal vann lagskytinga på 100m medan det var heimesiger til Leikanger på 200m

På 100m vann Sogndal sitt førstelag 4 poeng føre Leikanger sitt første lag. På vinnarlaget til Sogndal skaut Magnar Molland (V73), Vegard Eikevik (J) og Tor Kristian Dulsvik (R). 

Sogndal vann lagskytinga på 100m medan det var heimesiger til Leikanger på 200m

På 200m vann Leikanger sitt førstelag 2 poeng føre Knipenborg som leda fram til siste serie. På vinnarlaget til Leikanger skaut Siv Kristin Laberg Yttri (2), Gabriel Skjulhaug Yttri (2) og Arvid Brennset (V55).

 

 

Resultat lagskyting Sogn Indre

 

Livevisning 100m

 

Livevisning 200m

Vegard Solhaug vinnar kl 3-5 på Landsdelskretsstemna bane 2018

Vegard Solhaug vinnar kl 3-5 på Landsdelskretsstemna bane 2018
Del

Klassevinnarar Landsdelskretsstemna baneskyting

Klasse 3-5:
1. Vegard Solhaug, Aurland 344
2. Roger Nesheim, Eidsbygda 343
3. Johanna Reksten, Nordbygda og Rand 343

V55: Magnar Isene, Førde 343
Kl 1: Stein Birger Svensøy, Fortun 240
Kl 2: Eirik Hylland, Aurland 344

Rekrutt: Ingrid Husum, Leikanger 349
Eldre Rekrutt: Christian Hjartholm Solheim, Oppedal/Brekke 350
Junior: Torinn Eiken, Hyllestad 350
Eldre Junior: Oddlaug Ellingsen Årskaug, Oppedal/Brekke 341
Veteran 65: Knut Lillestøl, Hornindal og Markane 349
Veteran 73: Egil Melvær, Florø 350
Nybgynner voksen: Marianne Moen Rinde, Leikanger 244

Vinnarar samlagskyting:
Ungdom: Sunnfjord 1 - 399
Veteran: Sunnfjord - 399
Senior: Nordfjord 1 - 380

Livevisning og alle resultat frå Landsdelskretsstemna

Del

Her finn du linker til resultat og livevisning frå Landsdelskretsstemna i baneskyting 2018 på Leikanger.

Resultatlister blir oppdatert etter kvart lag.

 

 

             

Oversikt klassevinnarar 

 
     

  Resultat frå Landsdelskretsstemna

 

 

.

Resultat frå Frydenbøcupen 2018

Del

Mange gode resultat for våre skyttarar på dei 5 stemna i Sunnfjord.
Kristin Husum vann 3 av stemnene medan søtra Ingrid fekk to andreplasser og ein 3. plass i klasse Rekrutt.
I klasse Eldre rekrutt så fekk Johan Hamre Nornes to 3.plasser. Janne Marita Bergheim i klasse 2 vann to av stemna og satte personleg rekord med 346 poeng på stemna til Gaular.

Skyttar Førde Florø Gaular Holsen Jølster
Namn Klasse Resultat Plass   Resultat Plass   Resultat Plass   Resultat Plass   Resultat Plass  
Ingrid Husum Rekrutt 340 (6) 6   344 (2) 2 Sølv 340 (5) 5   348 (3) 3 Bronse 347 (2) 2 Sølv
Jørgen Humlestøl Njøs Rekrutt 340 (7) 7   333 (7) 7   329 (11) 11   337 (9) 9   332 (10) 10  
Kristin Husum Rekrutt 350 (1) 1 Gylt 347 (1) 1 Gylt 333 (7) 7   350 (1) 1 Gylt 342 (7) 7  
Beate Humlestøl Njøs Eldre rekrutt 345 (6) 6   332 (10) 10   334 (13) 13   342 (8) 8   334 (15) 15  
Emma Linneah Moen Rinde Eldre rekrutt 343 (9) 9   345 (5) 5   347 (6) 6   339 (10) 10        
Johan Hamre Nornes Eldre rekrutt 346 (3) 3 Bronse 344 (7) 7   345 (7) 7   346 (3) 3 Bronse 323 (14) 14  
Sølve Njøs Eikeland Eldre rekrutt 345 (4) 4   345 (6) 6   340 (10) 10   338 (12) 12   339 (8) 8  
Eirik Håland Moen Junior 345 (10) 10   341 (18) 18   343 (15) 15   345 (11) 11   340 (17) 17  
Gaute Eliassen Hamre Junior 344 (14) 14   344 (13) 13   335 (20) 20   341 (16) 16   342 (16) 16  
Stine Njøs Eikeland Junior 344 (12) 12   343 (16) 16   343 (14) 14   344 (12) 12   236 (20) 20  
Trine Humlestøl Njøs Junior 343 (16) 16   346 (8) 8   343 (17) 17   344 (13) 13   335 (19) 19  
Marianne Moen Rinde NV 239 (1) 1   242 (1) 1   240 (1) 1   246 (1) 1        
Monica Gjøringbø NV 224 (4) 4   232 (4) 4                    
Torunn Lærum Gjøringbø NV 233 (2) 2   236 (2) 2                    
Sissel Husabø Ånneland 1 228 (5) 5   228 (4) 4   229 (3) 3   222 (3) 3   225 (7) 7  
Janne Marita Bergheim 2 338 (1) 1 Sølv       346 (1) 1 Sølv 330 (3) 3   340 (2) 2  
Jan Helge Furre 4 326 (20) 48         322 (27) 58         315 (28) 59  
Svein Kåre Furre 5 344 (4) 4         341 (16) 20         340 (13) 13  
Arvid Brennset V55 331 (17) 17   339 (7) 7   331 (19) 19   334 (13) 13   335 (14) 14  
Kjell Næss V55 346 (2) 2         332 (18) 18   344 (3) 3        
Odd Rinde V65 344 (8) 8   346 (7) 7   347 (3) 3   341 (9) 9        
Ragnar Husabø V73 116 (24) 24   326 (22) 22   344 (16) 16   337 (17) 17   341 (18) 18  

Resultat frå lagsmeisterskap skogsløp med skyting onsdag 30. mai 2018

Del

11 skyttarar trossa varmen og deltok på lagsmeisterskap skogsløp med skyting.
Her finn du resultata.

 

Nybegynnar ung: 

Tore Hamre Nornes 7.45 (1)

Olve Nesse Takle 9.03 (0)

Carina Husabø 9.59 (1)

Vegard Nesse Lernes 10.51 (2)

 

Eldre rekrutt:

1. Johan Hamre Nornes 8.05 (0)

2. Sølve Njøs Eikeland 10.49 (3)

 

Junior:

1. Eirik Håland Moen 7.36 (1)

2. Gaute Eliassen Hamre 8.25 (3)

3. Stine Njøs Eikeland 12.30 (5)

 

Nybegynnar vaksen:

1. Marianne Moen Rinde 12.30 (2)

 

Veteran 65 år:

1. Knut Grinde 8.16 (2)

 

350x2 i toppen på Lerumcup 2018 Leikanger i klasse 3-5

350x2 i toppen på Lerumcup 2018 Leikanger i klasse 3-5
Del

Kim-André Aannestad Lund, Jondalen vann klasse 3-5 føre Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen som begge skaut fullt med 350 poeng på Leikanger sitt Lerumcup stemne med henholdsvis 22 og 20 innertiarar.
350 poeng med 22 innertiarar er dermed den nye banerekorden på Leikanger si skytebane.

Øvrige klassevinnarar og resultat frå Leikanger skyttarlag sitt Lerumcup stemne 2018 samt link til samanlagtresultata i Lerumcup 2018 finn de her.

 

Resultatlister frå Leikanger sitt Lerumcup stemne 2018

Resultat og premieroppgjer på MittDFS

 

Medaljeliste


Fellespremiering Lerumcup 2018


Lerumcup samanlagt


Livevisning og resultat frå alle Lerumcup stemnene

 

Lerumcup webside

 

 Alle resultat er foreløpige til listene er kontrollerte.

Dersom de oppdagar feil i listene så send epost til leikanger@skytterlag.no

.

Svein Kåre vart lagsmeister i grovfelt 2018

Svein Kåre vart lagsmeister i grovfelt 2018
Del

Svein Kåre Furre vann meisteskapet for klasse 2-5, V55 og EJ etter at han skaut fullt på alle feltholda.
I klasse 1 vann Sissel Husabø Ånneland, i klasse 2 vann Janne Marita Bergheim og Kjell Næss klasse V55.

 

Grovfelt Mesterskap kl. 2-5, V55, EJ  

Pl. Navn Skytterlag Kl. Hold 1 Hold 2 Hold 3 Hold 4 Hold 5 Hold 6 Hold 7 42-skudd
1. Svein Kåre Furre Leikanger 5 6/6 6/4 6/4 6/3 6/3 6/6 6/4 42/10
2. Jan Helge Furre Leikanger 4 6/5 6/2 6/2 6/2 6/2 4/2 5/3 39/05
3. Eivind Yttri Leikanger 4 6/6 5/2 6/3 4/3 6/4 5/3 6/3 38/06
4. Kjell Næss Leikanger V55 6/4 5/2 6/6 4/2 6/2 6/6 4/0 37/06

 

Grovfelt 30-skudd kl. 2-5, V55, EJ  

Pl. Navn Skytterlag Kl. Hold 1 Hold 2 Hold 3 Hold 4 Hold 5 30-skudd
1. Svein Kåre Furre Leikanger 5 6/6 6/4 6/4 6/3 6/3 30/20
2. Jan Helge Furre Leikanger 4 6/5 6/2 6/2 6/2 6/2 30/13
3. Eivind Yttri Leikanger 4 6/6 5/2 6/3 4/3 6/4 27/18
4. Kjell Næss Leikanger V55 6/4 5/2 6/6 4/2 6/2 27/16
5. Arvid Brennset Leikanger V55 6/5 5/0 6/3 2/1 5/0 24/09
6. Ivar Husum Leikanger 3 4/2 5/2 5/3 4/2 5/1 23/10
7. Janne Marita Bergheim Leikanger 2 3/2 5/2 5/0 4/0 2/0 19/04

 

Grovfelt 30-skudd kl. 1  

Pl. Navn Skytterlag Hold 1 Hold 2 Hold 3 Hold 4 Hold 5 30-skudd
1. Sissel Husabø Ånneland Leikanger 4/4 3/0 2/0 2/1 6/1 17/06

 

 

Felthold grovfelt:

Innleiande

Figur

Stilling

Avstand

Skytetid

Hold 1

 1/8

Liggande

 ca 234m

 75 sek.

Hold 2

 C30 

Kneståande

 ca 243m

 75 sek.

Hold 3

 R. tønne m/sikt.

Liggande

 ca 200m

 75 sek.

Hold 4

 Stripe 13x10 

Kneståande

 ca 200m

 150 sek

Dbl. hold

 C15 m/sikteb. 

Liggande

 ca 150m 

 
         

Finale

       

Dbl. hold

 1/8

Kneståande

 ca 234m

 120 sek 

 

 Prisme

Liggande 

 ca 105m

 

 

Resultat Vårtreffen i Årdal og Lærdal

Del

Farnes, Knipenborg og Tønjum arrangerte banestemner og feltstemner i helga.
Over 20 skyttarar frå Leikanger deltok på stemnene.

Resultat for vore skyttarar:

 

Skyttar Klasse Bane Knipenborg Bane Farnes Felt Tønjum Felt Knipenborg
Carina Norum Husabø  NU  245  236 30/12  26/5
Kristin Husum  R     29/25 (2pl)  30/20 (2pl)
Johan Hamre Nornes  ER  341  334 27/14  30/14 (2pl)
Gaute Eliassen Hamre  J  346  340 29/25  30/25 (2pl)
Jan Helge Furre  4  314  315 25/10  28/13
Ingrid Husum  R     28/18  
Magnus Håland Moen  R  309  322 22/6  
Stine Njøs Eikeland  J  345  343 28/17  
Eirik Håland Moen  J  343  341 28/12  
Svein Kåre Furre  5  333  335 30/10 (3pl)  
Marianne Moen Rinde  NV  246  234    
Ragnar Husabø  V73  337  336    
Odd Rinde  V65  348  345    
Trine Humlestøl Njøs  J  337  338    
Emma Linneah Moen Rinde  ER  336  335    
Beate Humlestøl Njøs  ER  333  328    
Sølve Njøs Eikeland  ER  322  327    
Jørgen Humlestøl Njøs  R  334  333    
Arvid Brennset  V55  338  338    
Kjell Næss  V55  337  341    
Janne Marita Bergheim  2  333  335    

Resultat frå fylkesmeisterskapet i miniatyr 2018

Del

Kristin Husum vann klasse rekrutt med 349 poeng og Marianne Moen Rinde vart beste skyttar i klasse NV med 246 poeng under fylkesmeisterskap på 15m som Aurland skyttarlag arrangerte i helga.
I klasse 2 vart Janne Marita Bergheim nummer 4 med samme poengsummen som vinnaren.
Tønjum og Knipenborg arrangere opne 15m stemner samtidig. Her finn du alle resultata frå helga.

Her finn du resultat frå våre skyttarar:

 

Fylkesmeisterskap Aurland:

Skyttar Klasse Innleiande Meisterkap  
Tore Hamre Nornes  NU  248    
Marianne Moen Rinde  NV  246    1.plass 
Kristin Husum  R  249  349  1.plass
Ingrid Husum  R  242    
Jørgen Humlestøl Njøs  R  238    
Emma Linneah Moen Rinde   ER  246  342  
Johan Hamre Nornes  ER  243    
Beate Humlestøl Njøs  R  238    
Sølve Njøs Eikeland  ER  238    
Trine Humlestøl Njøs  J  247  345  4.plass
Stine Njøs Eikeland  J  246  343  6.plass
Eirik Håland Moen  J  242    
Knut Grinde  V65  243    
Odd Rinde  V65  242    
Ragnar Husabø  V73  238    
Sissel Husabø Ånneland  1  244    
Janne Marita Bergheim  2  245  344  4.plass
Arvid Brennset  V55  244    
Kjell Næss  V55  242    
Ivar Husum  3  231    
Jan Helge Furre  4  235    
Svein Kåre Furre  5  241    

 

Resultat frå Tønjum og Knipenborg

Skyttar Klasse  Tønjum  Knipenborg
Kristin Husum   R  350 1.pl  249 2.pl
Ingrid Husum   R  346 3.pl  245
Beate Njøs   R  334  
Emma Linneah Moen Rinde   ER  347 3.pl  246
Johan Hamre Nornes   ER  345  248 3.pl
Sølve Njøs Eikeland   ER  342  245
Stine Njøs Eikeland   J  342  248 1.pl
Eirik Håland Moen   J  340  243
Odd Rinde   V65  342  
Ragnar Husabø   V73  323  
Sissel Husabø Ånneland   1  242  
Janne Marita Bergheim   2  343 2.pl  244 2.pl
Ivar Husum   3  336  234
Svein Kåre Furre   5  343  244
Tore Hamre Nornes   NU  248  245
Marianne Moen Rinde   NV  247 2.pl  246 1.pl
       
       
       

Leikanger vann finalen i korrespondanseskytinga

Del

Leikanger sitt seniorlag vann finalen i korrespondanseskytinga som vart arranger 6.mars 2018 i Sogndal.
Leikanger sitt ungdom/veteran lag kom på 2. plass i sin finale.

Resultat for våre skyttarar

Senior:
Janne Marita Bergheim, 244
Frode Ølmheim, 243
Arvid Brennset, 242

Ungdom/Veteran:
Kristin Husum, 250
Trine Humlestøl Njøs, 246
Stine Njøs Eikeland, 242

Resultat samlagsstemne 15m 2018

Resultat samlagsstemne 15m 2018
Del

Vegard Solhaug, Aurland vart samlagsmeister i klasse 3-5 på samlagsstemnet for Sogn Indre som Leikanger skyttarlag arrangerte frå 27. februar til 4. mars.
Andre klassevinnarar: Klasse 1 Vidar Haugeplass, Aurland. Klasse 2 Janne Marita Bergheim, Leikanger. Klasse V55 Kjell Næss, Leikanger. Klasse V65 Toralf Tøsse, Aurland. Klasse V73 Ludvig Indrebø, Farnes. Klasse R Kristin Husum, Leikanger. Klasse ER Erling Fagerlund, Tønjum. Klasse J Stine Njøs Eikeland, Leikanger. Klasse EJ Knut Nornes, Norum. I klasse NV vart Marianne Moen Rinde, Leikanger beste skyttar.
Her finn du alle resultat og premielister frå samlagsstemnet 15m 2018.

 

Resultatlister alle klassar (web)

 

 Resultatliste (enkel html-fil med alle klassar)

 

Medaljeliste

Premielister

Premieoppgjer på DFS.no

 

 

Finn du feil i resultatlistene så gi beskjed på e-post til leikanger@skytterlag.no

Stemneoppgjer blir lasta opp til Mitt-DFS og vil ikkje bli sendt ut på andre måter.

 

 

Resultat samlagsstemne 15m 2018

Leikanger vann lagskytinga for ungdom/veteran med Stine Njøs Eikeland, Kristin Husum og Emma Linneah Moen Rinde på laget.

Lagskyting for Senior vart vunne av Aurland med Vidar Haugeplass, Vegard Solhaug og Kjell Bøe Bjørgum på laget.

 

Resultat samlagsstemne 15m 2018

5 av klassevinnarane var frå Leikanger skyttarlag. Frå venstre: Kristin Husum, Stine Njøs Eikeland, Kjell Næss, Janne Marita Bergheim og Marianne Moen Rinde.

Resultat frå 15m-stemnet til Leikanger i februar 2018

Resultat frå 15m-stemnet til Leikanger i februar 2018
Del

Vidar Skarsbø Dale frå arrangørlaget vann klasse 3-5 med 347 poeng, to poeng framfor Hildegunn Strand frå Solund.
Her finn du resultat og premielister for alle klassar på miniatyrstemna som Leikanger skyttarlag arrangerte mellom 2. og 4.februar 2018.

Resultatlister alle klassar (web)

 Resultatliste (enkel html-fil med alle klassar)

 

Medaljeliste

Premielister

Premieoppgjer på DFS.no

 

 

Finn du feil i resultatlistene så gi beskjed på e-post til leikanger@skytterlag.no

Stemneoppgjer blir lasta opp til Mitt-DFS og vil ikkje bli sendt ut på andre måter.

 

 

 Her finn du resultata frå 15m-stemnene til Sogndal, Norum og Hafslo:

   Resultat Norum

     Resultat Sogndal 

       Resultat Hafslo

 

     

  

.

 

Lagsmeisterskap 15m 23. og 24. januar 2018

Lagsmeisterskap 15m 23. og 24. januar 2018
Del

Her finn du resultat frå lagsmeisterskapet 15m.

Resultat alle klassar

 

 

Styret  flytta lagsmeisterskap miniatyrskyting til tirsdag 23. og onsdag 24. januar for alle klassar. Dette pga att seniorklassane hadde falle vekk i terminlista i Skytelappen samt att det er ein del som hadde meldt seg på i Aurland osv. Påmelding på Mitt-DFS fram til 22. januar.

Resultat frå stemna i Årdal, Tønjum og Aurland

Del

Her finn de resultat frå 15m stemna som skyttarlaga Farnes, Knipenborg, Tønjum og Aurland arrangerte i helga 19.-22. januar 2018.

 

Resultat våre skyttarar:

Skyttar Kl Farnes Knipenborg Tønjum Aurland
Emma Linneah Moen Rinde ER  249   247  341  345
Gaute Eliassen Hamre  J  247   242  339  341
Stine Njøs Eikeland  J  245   247  334  341
Eirik Håland Moen  J  235   238  336  
Janne Marita Bergheim  2  244   247  343  345
Ivar Husum  3  234   240  329  
Arne L Nes  3  225   214    
Malin Sæbø Nes  4  231   229    
Svein Kåre Furre  5  240   239  339  336
Marianne Moen Rinde NV  241   247  247  341
Kristin Husum  R  249   250  348  
Ingrid Husum  R  236   226  334  
Magnus Håland Moen  R  233   235  322  
Kjell Næss V55  249   245  339  342
Arvid Brennset V55  248   242  334  344
Odd Rinde V65 237   243  337  333

Resultat Vintertreffen 2018

Del

Nesse, Fjordane og Vadheim skyttarlag arrangerte miniatyrstemner 13.-14. januar 2018.
Her finn du resultat for våre skyttarar.

Skyttar

Kl.

Nesse

Fjordane

Vadheim

Samanlagt 

Kristin Husum

 R 

 345

 349

 348

2. pl i klasse R

Magnus Håland Moen

 R

 320

 315

   

Sølve Njøs Eikeland

 ER

 342

 336

 341

 

Johan Hamre Nornes

 ER

 344

 340

   

Stine Njøs Eikeland

 J

 347

 339

 341

 

Gaute Eliassen Hamre

 J

 338

 344

   

Eirik Håland Moen

 J

 338

 341

   

Leif Bjarne Sæle

 V65

 341

 332

   

Ivar Husum

 3

 333

 334

 335

 

Arvid Brennset

 V55

 341

 339

 344

 2. pl klasse V55

           

 

Ivar Husum vann årets Juleskyting i klasse 3-5

Ivar Husum vann årets Juleskyting i klasse 3-5
Del

22 skyttarar deltok på nisseskytinga i 2017.
Sjå resultatat her for alle klassar.

Resultat Juleskyting 27. desember 2017:

Kl 3-5

1. Ivar Husum 232 (1)

2. Eivind Yttri 232 (0)

3. Janne Humlestøl Njøs 230

 

Kl V55

1. Arvid Brennset 244

2. Kjell Næss 243

 

Kl 2

1. Arve Yttri 224

 

Kl 1

1. Sissel Ånneland 247

2. Kjell Nornes 245

 

Kl NV

1. Marianne Moen Rinde 244

2. Kari Grinde 202

 

Kl J

1. Trine Humlestøl Njøs 247

2. Stine Njøs Eikeland 246

 

Kl ER

1. Sølve Njøs Eikeland 245 (7)

2. Johan Hamre Nornes 245 (5)

 

Kl R

1. Kristin Husum 248

2. Emma Linneah Moen Rinde 246

3. Beate Humlestøl Njøs 240

4. Jørgen Humlestøl Njøs 237

5. Sigbjørn Njøs Eikeland 232

 

Kl NU

1. Tore Hamre Nornes 237

 

Kl V65

1. Knut Grinde 245

2. Odd Rinde 242

Resultat frå hauststemnene til Tønjum, Aurland og Knipenborg

Del

Tønjum, Aurland og Knipenborg arrangerte i helga (24-25/11) opne miniatyrstemner. Her finn du resultata for våre skyttarar.

 

Skyttar  Kl Tønjum Aurland Knipenborg
Arne L Nes  2  243  242  241
Arvid Brennset  V55  248  246  
Eivind Yttri  4  222  229  
Ivar Husum  3  239  234  
Janne Marita Bergheim   1  249  247  249 (1.pl)
Kristin Husum  R  247  244  
Leif Bjarne Sæle  V65  243  235  
Maria Sæbø Nes  4  237  238  234
Stine Njøs Eikeland  J  243  242  246 (1.pl)
Svein Kåre Furre  5  243  242  243
Sølve Njøs Eikeland  ER  240  240  236
Ragnar Husabø  V73  246    234
Sissel Husabø Ånneland   1  245    236

Resultat hauststemna 2017

Resultat hauststemna 2017
Del

Hildegunn Strand frå Solund vann klasse 3-5 med 348 poeng på Hauststemna Leikanger skyttarlag arrangerer frå 7. til 12. november 2017. Dette var opningsstemna på den nye miniatyrbana på Leikanger skyttarstadion.
Det vart samtidig arrangert miniatyrstemne i Norum, Sogndal og Hafslo.

 

Resultat hauststemna 2017

Martine Sve skaut til fullt hus og stemnesiger!

 


Resultatlister alle klasser

 

Resultatliste (html) 

 

Ekstra premie for opningsstemne gitt av Norma as gjekk til følgande uttrekte skyttarar

Torunn Lærum Gjøringbø, Klasse NV, Leikanger 

Arvid Skjerven, Klasse V65, Hafslo 

 

Pengepremielister

 

Medaljeliste

 

Resultat og premieoppgjer er lasta opp til MittDFS og vil ikkje bli sendt ut på andre måter.

Oppdagar du feil i listene så gi beskjed på epost til leikanger@skytterlag.no 

 

  Leikanger

 Norum

  Sogndal

    Hafslo

  Resultat

  Resultat

  Resultat

  Resultat 

 

Sjå innbydinga her