Skyting LS Onsdag 5/8

Del

Baneskyting onsdag 05.08.2009:


Klasse 5   :



 

Ann Kristin Årskog Vikhagen     Sem                        245Dagfinn Johnsen                 Nøtterø                    245Bjørn Egil Hansen               Nøtterø                    243Hans Kristian Wear              Styrvoll                   242Robert Gjølberg                 Sem                        241Tor Jarle Nystuen               Nøtterø                    241Fredrik Fulsaas                 Holmestrand og omegn       241Jørn Vikhagen                   Sem                        240Steinar Holtan Bøe              Sandar og Sandefjord       240Irene Knudsen Bøe               Sandar og Sandefjord       240Daniel Davidsen                 Andebu                     240Ragnar Flaatnes                 Sem                        237Tommy Gjølberg                  Sem                        236Harald Enger                    Nøtterø                    236August Bendiksen                Sem                        236Kim Thore Holtan                Styrvoll                   236Bjørn Tonny Stalsberg           Holmestrand og omegn       234Ole Jørgen Solli                Styrvoll                   233


Klasse V73 :



 

Odd Edland                      Sem                        245




Feltskyting onsdag 05.08.2009:


Klasse 2   : (felt, minne, stang, felthurtig)



 

Andreas Flaatten               Nøtterø                   24/ 6   43   13   20.99Curt Junge                     Sem                       22/ 6   51    8   Stein Olaf Olsen               Styrvoll                  17/ 7   48    9   30.90Tore Hansen                    Holmestrand og omegn      17/ 5   43    6   Kjell Arild Hellenes           Styrvoll                  16/ 8   51   14   Olav Jarle Røsholt             Styrvoll                   9/ 1   40    7   


Klasse ER  : (felt, minne)



 

Kjetil Fiske                   Nøtterø                   30/26   50Jørgen B. Elstad               Holmestrand og omegn      30/25   50Håkon Falk Taksdal             Nøtterø                   30/25   60Marthe Røed Hansen             Holmestrand og omegn      30/24   59Ole A. Marthinsen              Slagen                    30/21   57Marius Røed Hansen             Holmestrand og omegn      29/24   55Jesper Berg                    Slagen                    28/18   54Line Camilla Næss              Styrvoll                  28/16   50Johannes Liland                Sem                       28/13   55Trond Marius Granvang          Slagen                    25/16   48Roald Fugle Thorstensen        Slagen                    24/12   52Ådne Christensen               Slagen                    23/ 9   50Markus Engnes                  Slagen                    19/ 8   38Ole Martin Jacobsen            Styrvoll                  11/ 4   51


Klasse J   : (felt, minne, stang, felthurtig)



 

Ruben Nyegaard                 Sem                       29/25   58   11   10.73Harald Thorsåshaugen           Styrvoll                  29/23   55    9   23.23Inga Marie Horntvedt Thorsen   Andebu                    28/22   52   10   Christian Løfqvist             Nøtterø                   28/17   59   12   Per Henning Arnesen            Styrvoll                  27/22   48   11   18.54Alexander Hellenes             Styrvoll                  27/15   56        Andreas Eid                    Nøtterø                   26/18   51    5   20.78Tobias Lilleås                 Sem                       26/13   54        Joachim Røed Hansen            Holmestrand og omegn      25/ 8   55        Henrik Engen                   Sem                       23/12   52        Signe Karoline Ø. Meland       Styrvoll                  22/15   55        27.52Eirik G. Baklie                Styrvoll                  20/14   48        Elisabeth Thorsåshaugen        Styrvoll                  17/10   44        Anne Helene Sommerstad         Andebu                    14/ 3   46        Thomas Husevåg Klausen         Styrvoll                  10/ 2   49