Skyting LS Tirsdag 4/8

Del

Baneskyting tirsdag 04.08.2009:


Klasse 4   :



 

Mikael Søyland                  Sem                        242Inger Hustuft Aadne             Styrvoll                   236June Kvål                       Sem                        234Anders M Øiehaug                Sem                        234Jon Inge Stenbakk               Styrvoll                   234Trond V Jakobsen                Sem                        233Kristian Gjølberg               Sem                        232Ken Davidsen                    Andebu                     231Marius Austad                   Andebu                     231Anders Mathisen                 Nøtterø                    230Christoffer Holland             Slagen                     229Dag Hesby                       Sem                        229Torstein Sommerstad             Andebu                     228Kristoffer Skjelland            Andebu                     228Bernt Johansen                  Sandar og Sandefjord       227Ottar Steinstø                  Sem                        226Iren Kristine Ø. Meland         Styrvoll                   224Tom Knudsen                     Sandar og Sandefjord       224Morten Flaatten                 Nøtterø                    221Anita Muldsvor                  Slagen                     220Terje Røsholt                   Styrvoll                   215


Klasse V65 :



 

Kjell B. Holtan                 Sandar og Sandefjord       248Magne Leonhard Johnsen          Holmestrand og omegn       248Alf-Erik Aagaard-Nilsen         Sandar og Sandefjord       244Lorents Holm                    Holmestrand og omegn       239Harald A Døvle                  Sem                        235Ørnulv Tutvedt                  Hedrum                     220




Feltskyting tirsdag 04.08.2009:


Klasse 1   : (felt, minne, stang, felthurtig)



 

Hans Atle Rødal                Styrvoll                  23/ 9   56    7   20.01Kjell Thorsen                  Andebu                    21/ 8   54    9   30.40Magne Bårnes                   Styrvoll                  18/ 4   53        Bjarne Sommerstad              Andebu                    17/ 5   56    7   39.97Eivind Thorstensen             Slagen                    16/ 6   49        Trond Rokke                    Sem                       15/ 3   50    9   30.00


Klasse 3   : (felt, minne, stang, felthurtig)



 

Cecilie Berg                   Slagen                    27/10   54   13   29.51Bjørn Lennart V. Schjerven     Styrvoll                  27/ 7   51   17   Svenn Holm                     Nøtterø                   26/14   59   17   Knut Ove Muldsvor              Slagen                    26/12   54   14   22.73Alexander Holtan               Styrvoll                  24/ 5   50   19   12.61Øystein Rokke                  Sem                       21/ 6   47   11   24.57Tom Moland                     Andebu                    21/ 4   50   14   Caroline Jahre Hegna           Sem                       20/10   52   11   Christina G. Røsholt           Styrvoll                  20/ 7   53    5   Lars Anton Steinsholt          Styrvoll                  19/ 3   53   10   Patrick Bøen Stolt Nilsen      Sem                       18/ 8   40   15   John Martin Pettersen          Andebu                    18/ 5   46        Christian Henrik Dahl          Sandar og Sandefjord      16/ 8   48   13   24.17Odd Gunnar Knutsen             Slagen                    16/ 4   47   10   19.66Jens Egil Heftøy               Sem                       14/ 6   47   10   28.14Rolf Bøe                       Styrvoll                  10/ 2   32    1   15.88


Klasse 5   : (felt, minne, stang, felthurtig)



 

Ragnar Flaatnes                Sem                        6/ 2   53        


Klasse R   : (felt, minne)



 

Hans Martin Bårnes             Styrvoll                  28/19   55Anders Holtan Larsen           Styrvoll                  26/ 7   54Njål Christensen               Slagen                    24/13   52Janna Ims                      Holmestrand og omegn      19/10   42Ole Jørgen Næss                Styrvoll                  16/ 6   51


Klasse V73 : (felt, minne, stang, felthurtig)



 

Odd Edland                     Sem                       28/15   52