Siste nyheter

Resultater fra 1. feltkarusell på Søndeled

Del

 

 

Mesterskap Klasse 2-5+V55

1 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 5 6/5 6/3 6/4 6/5 6/5 30/22
2 Fredrik Ås Orerød Froland 5 6/6 6/0 6/2 6/3 6/6 30/17
3 Tor Harald Lund Søgne 5 6/5 6/3 6/0 6/2 6/2 30/12
4 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland 5 6/4 6/0 6/2 6/3 6/1 30/10
5 Geir Atle Metveit Imenes 5 6/4 6/4 5/0 6/5 6/6 29/19
6 Lars Vefald Drangedal 4 6/5 6/1 6/2 5/2 6/5 29/15
7 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 5/2 6/3 6/2 6/1 6/6 29/14
8 Trygve Thaule Rise og Løddesøl 5 6/5 6/3 5/1 6/3 6/2 29/14
9 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 6/6 6/0 5/4 6/1 6/1 29/12
10 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 5 6/3 6/2 6/0 6/2 5/2 29/9
11 Bjørn Bjellerås Imenes 3 5/3 5/1 6/4 6/6 6/3 28/17
12 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 6/5 4/2 6/3 6/2 6/3 28/15
13 Tor Henning Post Ugland 4 6/6 5/0 6/5 6/3 5/1 28/15
14 Arne Vallheim Imenes 3 6/4 5/2 6/4 5/2 6/2 28/14
15 Asbjørn Dale Heddeland og Breland V55 6/3 6/1 4/1 6/3 6/2 28/10
16 Sven Egil Holta Jørpeland 4 4/3 6/0 6/4 5/3 6/5 27/15
17 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei 4 6/4 4/2 6/3 5/2 6/4 27/15
18 Helene Storenes Imenes 5 6/5 6/2 4/1 5/2 6/5 27/15
19 Johan Sørli Greipstad 5 6/4 6/3 6/2 3/2 6/2 27/13
20 Lars Kristian Solheim Vegårshei 5 6/5 3/0 6/0 6/2 6/5 27/12
21 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl 5 6/1 4/2 5/0 6/2 6/5 27/10
22 Jan Kåre Moland Drangedal 5 6/4 6/0 4/0 5/1 6/3 27/8
23 Anders Metveit Imenes V55 6/4 5/2 4/0 5/3 6/3 26/12
24 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 6/4 6/3 4/0 4/1 6/3 26/11
25 Dag Kåre Salvesen Imenes 3 6/1 6/1 5/1 3/1 6/5 26/9
26 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 4 6/0 4/1 4/0 6/4 6/3 26/8
27 Arild Håkedal Dølemo V55 6/1 4/1 5/0 5/3 6/1 26/6
28 Maren Hølland Solvik Vegårshei 3 6/5 2/0 6/1 5/3 6/3 25/12
29 Peter Sørli Søgne 5 5/4 6/1 2/0 6/2 6/3 25/10
30 Arne Hægestøyl Dølemo 4 6/1 2/0 6/1 5/3 6/4 25/9
31 Kai Egil Berntsen Froland 5 5/2 5/2 4/0 6/3 5/2 25/9
32 Lars Skår Gjesdal 3 6/2 3/0 3/0 6/2 6/5 24/9
33 Eivind Igland Imenes 3 6/4 4/1 6/2 5/1 3/1 24/9
34 Leif Vigre Imenes 4 6/5 0/0 5/2 6/3 6/5 23/15
35 Eilef Stalleland Imenes 2 6/4 4/2 6/0 1/0 6/2 23/8
36 Ingvald Førde Ekra Imenes 3 1/0 4/1 6/2 6/3 6/1 23/7
37 Kåre Haugvaldstad Gjesdal 3 6/2 1/0 5/0 5/1 6/2 23/5
38 Oddvar Skov-Skov Vennesla V55 6/2 4/1 4/1 4/1 5/0 23/5
39 Leif Atle Beisland Imenes 3 6/2 4/0 6/1 2/0 5/0 23/3
40 Kåre Storenes Imenes 4 1/0 4/1 5/0 6/2 6/3 22/6
41 Kenneth Rakkestad Vennesla 5 5/1 5/1 3/0 4/2 5/2 22/6
42 Anne Liv Skjeggedal Imenes 2 4/1 4/1 2/0 5/1 6/3 21/6
43 Jan Vidar Lundtveit Drangedal V55 4/1 6/1 0/0 6/1 5/3 21/6
44 Olav K. Vaaje Vegårshei V55 4/1 4/2 3/0 5/2 5/0 21/5
45 Ørjan Metveit Imenes 3 6/3 4/0 2/0 5/2 4/0 21/5
46 Tom Nyhaven Søgne 4 6/0 4/1 6/0 5/2 0/0 21/3
47 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 4 6/4 2/2 3/0 5/1 4/1 20/8
48 Ingvar Aarhus Greipstad V55 0/0 6/1 4/0 4/1 6/3 20/5
49 Paul Mjaaland Mykland 2 6/1 5/0 1/0 4/0 4/1 20/2
50 Inge Markus Gjestvang Imenes 3 3/0 1/0 5/0 4/2 6/6 19/8
51 Thor Vigre Imenes V55 5/3 2/0 1/0 5/1 6/3 19/7
52 Børge Sløgedal Heddeland og Breland 3 4/2 1/0 5/0 6/2 3/2 19/6
53 Sverre Brovoll Oslo Østre 5 4/0 1/0 2/0 6/3 6/2 19/5
54 Inge Storenes Imenes 2 5/1 3/1 1/0 6/2 3/1 18/5
55 Kim Andre Bertmand Froland 2 3/0 1/1 0/0 1/1 3/2 8/4

 

Mesterskap Klasse 1

1 Silje Sørby Froland 1 5/3 0/0 3/0 3/0 1/0 12/3
2 Kari Jørgensen Imenes 1 0/0 1/0 0/0 0/0 1/0 2/0

 

Mesterskap Klasse Jeger

1 Kristoffer Mål Nilsen Imenes JEG 5/3 6/4 6/4 6/2 2/0 25/13
2 Jon Yngvar Jensen Imenes JEG 3/1 4/0 3/1 2/0 5/2 17/4

 

Mesterskap Klasse EJ

1 Andreas Finnestad Lund Søgne EJ 6/4 4/2 5/0 6/1 6/1 27/8

MLRes - www.megalink.no 15:09 - 06.02.2017

 

Klasse 1-30 Skudd

1 Silje Sørby Froland 1 5/3 0/0 3/0 3/0 1/0 12/3
2 Kari Jørgensen Imenes 1 0/0 1/0 0/0 0/0 1/0 2/0

 

Klasse 2-30 Skudd

1 Eilef Stalleland Imenes 2 6/4 4/2 6/0 1/0 6/2 23/8
2 Anne Liv Skjeggedal Imenes 2 4/1 4/1 2/0 5/1 6/3 21/6
3 Paul Mjaaland Mykland 2 6/1 5/0 1/0 4/0 4/1 20/2
4 Inge Storenes Imenes 2 5/1 3/1 1/0 6/2 3/1 18/5
5 Kim Andre Bertmand Froland 2 3/0 1/1 0/0 1/1 3/2 8/4

 

Klasse 3-30 Skudd

1 Bjørn Bjellerås Imenes 3 5/3 5/1 6/4 6/6 6/3 28/17
2 Arne Vallheim Imenes 3 6/4 5/2 6/4 5/2 6/2 28/14
3 Dag Kåre Salvesen Imenes 3 6/1 6/1 5/1 3/1 6/5 26/9
4 Maren Hølland Solvik Vegårshei 3 6/5 2/0 6/1 5/3 6/3 25/12
5 Lars Skår Gjesdal 3 6/2 3/0 3/0 6/2 6/5 24/9
6 Eivind Igland Imenes 3 6/4 4/1 6/2 5/1 3/1 24/9
7 Ingvald Førde Ekra Imenes 3 1/0 4/1 6/2 6/3 6/1 23/7
8 Kåre Haugvaldstad Gjesdal 3 6/2 1/0 5/0 5/1 6/2 23/5
9 Leif Atle Beisland Imenes 3 6/2 4/0 6/1 2/0 5/0 23/3
10 Ørjan Metveit Imenes 3 6/3 4/0 2/0 5/2 4/0 21/5
11 Inge Markus Gjestvang Imenes 3 3/0 1/0 5/0 4/2 6/6 19/8
12 Børge Sløgedal Heddeland og Breland 3 4/2 1/0 5/0 6/2 3/2 19/6

 

Klasse 4-30 Skudd

1 Lars Vefald Drangedal 4 6/5 6/1 6/2 5/2 6/5 29/15
2 Tor Henning Post Ugland 4 6/6 5/0 6/5 6/3 5/1 28/15
3 Sven Egil Holta Jørpeland 4 4/3 6/0 6/4 5/3 6/5 27/15
4 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei 4 6/4 4/2 6/3 5/2 6/4 27/15
5 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 6/4 6/3 4/0 4/1 6/3 26/11
6 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 4 6/0 4/1 4/0 6/4 6/3 26/8
7 Arne Hægestøyl Dølemo 4 6/1 2/0 6/1 5/3 6/4 25/9
8 Leif Vigre Imenes 4 6/5 0/0 5/2 6/3 6/5 23/15
9 Kåre Storenes Imenes 4 1/0 4/1 5/0 6/2 6/3 22/6
10 Tom Nyhaven Søgne 4 6/0 4/1 6/0 5/2 0/0 21/3
11 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 4 6/4 2/2 3/0 5/1 4/1 20/8

 

Klasse 5-30 Skudd

1 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 5 6/5 6/3 6/4 6/5 6/5 30/22
2 Fredrik Ås Orerød Froland 5 6/6 6/0 6/2 6/3 6/6 30/17
3 Tor Harald Lund Søgne 5 6/5 6/3 6/0 6/2 6/2 30/12
4 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland 5 6/4 6/0 6/2 6/3 6/1 30/10
5 Geir Atle Metveit Imenes 5 6/4 6/4 5/0 6/5 6/6 29/19
6 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 5/2 6/3 6/2 6/1 6/6 29/14
7 Trygve Thaule Rise og Løddesøl 5 6/5 6/3 5/1 6/3 6/2 29/14
8 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 6/6 6/0 5/4 6/1 6/1 29/12
9 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 5 6/3 6/2 6/0 6/2 5/2 29/9
10 Helene Storenes Imenes 5 6/5 6/2 4/1 5/2 6/5 27/15
11 Johan Sørli Greipstad 5 6/4 6/3 6/2 3/2 6/2 27/13
12 Lars Kristian Solheim Vegårshei 5 6/5 3/0 6/0 6/2 6/5 27/12
13 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl 5 6/1 4/2 5/0 6/2 6/5 27/10
14 Jan Kåre Moland Drangedal 5 6/4 6/0 4/0 5/1 6/3 27/8
15 Peter Sørli Søgne 5 5/4 6/1 2/0 6/2 6/3 25/10
16 Kai Egil Berntsen Froland 5 5/2 5/2 4/0 6/3 5/2 25/9
17 Kenneth Rakkestad Vennesla 5 5/1 5/1 3/0 4/2 5/2 22/6
18 Sverre Brovoll Oslo Østre 5 4/0 1/0 2/0 6/3 6/2 19/5

 

Klasse V55-30 Skudd

1 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 6/5 4/2 6/3 6/2 6/3 28/15
2 Asbjørn Dale Heddeland og Breland V55 6/3 6/1 4/1 6/3 6/2 28/10
3 Anders Metveit Imenes V55 6/4 5/2 4/0 5/3 6/3 26/12
4 Arild Håkedal Dølemo V55 6/1 4/1 5/0 5/3 6/1 26/6
5 Oddvar Skov-Skov Vennesla V55 6/2 4/1 4/1 4/1 5/0 23/5
6 Jan Vidar Lundtveit Drangedal V55 4/1 6/1 0/0 6/1 5/3 21/6
7 Olav K. Vaaje Vegårshei V55 4/1 4/2 3/0 5/2 5/0 21/5
8 Ingvar Aarhus Greipstad V55 0/0 6/1 4/0 4/1 6/3 20/5
9 Thor Vigre Imenes V55 5/3 2/0 1/0 5/1 6/3 19/7

 

Klasse JEG-30 Skudd

1 Kristoffer Mål Nilsen Imenes JEG 5/3 6/4 6/4 6/2 2/0 25/13
2 Jon Yngvar Jensen Imenes JEG 3/1 4/0 3/1 2/0 5/2 17/4

 

Klasse EJ-30 Skudd

1 Andreas Finnestad Lund Søgne EJ 6/4 4/2 5/0 6/1 6/1 27/8

MLRes - www.megalink.no 15:07 - 06.02.2017

 

 

 

Mesterskap Rekrutt

1 Amalie Sagemoen Ugland R 6/3 6/3 6/2 6/1 6/4 30/13
2 Caroline Finnestad Lund Søgne R 4/2 6/6 5/2 6/5 6/4 27/19
3 Mathias Olsen Froland R 6/3 6/0 3/0 5/1 5/2 25/6

 

Mesterskap Eldre rekrutt

1 Thomas Munch-Olsen Vegårshei ER 6/4 6/4 6/5 6/5 6/6 30/24
2 Linn Kristine Terjesen Ugland ER 6/5 6/4 6/4 6/1 6/2 30/16
3 Kristian Storenes Imenes ER 6/2 6/6 5/3 6/6 6/6 29/23
4 Vegard Knutson Imenes ER 6/5 6/5 6/6 5/4 6/3 29/23
5 Guro Vatne Alfsen Vegårshei ER 6/4 6/6 5/2 6/5 6/4 29/21
6 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne ER 6/5 6/5 5/1 5/0 6/3 28/14
7 Emil Gylland Imenes ER 5/2 6/0 5/2 4/1 6/4 26/9
8 Malin Lauvrak Dølemo ER 6/3 6/3 4/1 4/2 4/0 24/9

 

Mesterskap Junior

1 Kjetil jr. Igland Imenes J 6/4 6/5 5/3 6/6 6/5 29/23
2 Magnus Johannessen Søgne J 6/3 6/2 6/1 5/1 6/6 29/13
3 Vegard Hagane Ugland J 6/4 6/4 6/2 5/0 6/3 29/13

 

Mesterskap V65

1 Nils Haugaas Froland V65 6/6 6/5 6/4 6/5 6/5 30/25
2 Magne Rike Vegårshei V65 6/5 6/6 6/4 6/4 6/3 30/22
3 Knut Erik Lie Imenes V65 6/5 6/3 5/2 6/4 6/4 29/18
4 Dagfinn Olsen Froland V65 6/3 6/5 3/2 6/3 6/2 27/15
5 Arnfinn Pedersen Froland V65 4/2 6/4 5/2 6/3 6/2 27/13
6 Ole Hægestøyl Dølemo V65 4/2 5/2 4/1 6/3 6/2 25/10

 

Mesterskap V73

1 Åge Tvermyr Froland V73 6/5 6/5 6/5 6/4 6/6 30/25
2 Gunnar Torstein Olsen Løveid V73 6/5 6/5 6/4 6/4 6/6 30/24
3 Aslak Lonebu Imenes V73 6/3 6/4 6/3 5/2 4/2 27/14
4 Øivind Evensen Vegårshei V73 5/4 6/2 3/2 6/2 5/2 25/12

 

Mesterskap NU

1 Jonas Skajå Olimstad Froland NU 3/1 6/4 5/1 6/0 5/3 25/9
1 Pia Halvorsen Dølemo NU 2/0 5/2 3/1 2/1 5/1 17/5
1 Anna Vehus Dølemo NU 2/0 6/1 5/3 6/0 6/0 25/4
1 Sandra Gjermones Skarmyr Dølemo NU 3/0 6/1 5/4 6/4 6/6 26/15

MLRes - www.megalink.no 15:06 - 06.02.2017

Klasse R-30 Skudd

1 Amalie Sagemoen Ugland R 6/3 6/3 6/2 6/1 6/4 30/13
2 Caroline Finnestad Lund Søgne R 4/2 6/6 5/2 6/5 6/4 27/19
3 Mathias Olsen Froland R 6/3 6/0 3/0 5/1 5/2 25/6

 

Klasse ER-30 Skudd

1 Thomas Munch-Olsen Vegårshei ER 6/4 6/4 6/5 6/5 6/6 30/24
2 Linn Kristine Terjesen Ugland ER 6/5 6/4 6/4 6/1 6/2 30/16
3 Kristian Storenes Imenes ER 6/2 6/6 5/3 6/6 6/6 29/23
4 Vegard Knutson Imenes ER 6/5 6/5 6/6 5/4 6/3 29/23
5 Guro Vatne Alfsen Vegårshei ER 6/4 6/6 5/2 6/5 6/4 29/21
6 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne ER 6/5 6/5 5/1 5/0 6/3 28/14
7 Emil Gylland Imenes ER 5/2 6/0 5/2 4/1 6/4 26/9
8 Malin Lauvrak Dølemo ER 6/3 6/3 4/1 4/2 4/0 24/9

 

Klasse J-30 Skudd

1 Kjetil jr. Igland Imenes J 6/4 6/5 5/3 6/6 6/5 29/23
2 Magnus Johannessen Søgne J 6/3 6/2 6/1 5/1 6/6 29/13
3 Vegard Hagane Ugland J 6/4 6/4 6/2 5/0 6/3 29/13

 

Klasse V65-30 Skudd

1 Nils Haugaas Froland V65 6/6 6/5 6/4 6/5 6/5 30/25
2 Magne Rike Vegårshei V65 6/5 6/6 6/4 6/4 6/3 30/22
3 Knut Erik Lie Imenes V65 6/5 6/3 5/2 6/4 6/4 29/18
4 Dagfinn Olsen Froland V65 6/3 6/5 3/2 6/3 6/2 27/15
5 Arnfinn Pedersen Froland V65 4/2 6/4 5/2 6/3 6/2 27/13
6 Ole Hægestøyl Dølemo V65 4/2 5/2 4/1 6/3 6/2 25/10

 

Klasse V73-30 Skudd

1 Åge Tvermyr Froland V73 6/5 6/5 6/5 6/4 6/6 30/25
2 Gunnar Torstein Olsen Løveid V73 6/5 6/5 6/4 6/4 6/6 30/24
3 Aslak Lonebu Imenes V73 6/3 6/4 6/3 5/2 4/2 27/14
4 Øivind Evensen Vegårshei V73 5/4 6/2 3/2 6/2 5/2 25/12

 

Klasse NU-30 Skudd

1 Pia Halvorsen Dølemo NU 2/0 5/2 3/1 2/1 5/1 17/5
2 Jonas Skajå Olimstad Froland NU 3/1 6/4 5/1 6/0 5/3 25/9
3 Sandra Gjermones Skarmyr Dølemo NU 3/0 6/1 5/4 6/4 6/6 26/15
4 Anna Vehus Dølemo NU 2/0 6/1 5/3 6/0 6/0 25/4

MLRes - www.megalink.no 15:05 - 06.02.2017