Siste nyheter

Resultater fra 3. ærespris

Del

Fredag 26. og lørdag 27. mai arrangerte Søndeled skl banestevnet 3. ærespris på Vormli skytebane. Det deltok 92 skyttere fra fjern og nær. Det var flotte forhold, og mye bra skyting. Vi takker skyttere og mannskaper for vel gjennomført stevne. Viser forøvrig til resultatlistene.

 

 

Mesterskap Rekrutt

1 Amalie Sagemoen Ugland 48 50 50 100 100 348 19*
2 Mathias Olsen Froland 50 50 50 100 97 347 18*
3 Sander Emil Ånonsen Froland 43 48 49 99 96 335 8*
4 Daniel Dølemo Imenes 48 49 48 98 88 331 7*
5 Jonas Skajå Olimstad Froland 49 49 46 91 90 325 6*
6 Tor Emil Vimme Froland 43 45 43 88 87 306 1*

 

Mesterskap Eldre rekrutt

1 Thomas Munch-Olsen Vegårshei 50 50 50 100 100 350 26*
2 Daniel Kittilsen Lunde 50 50 50 100 99 349 20*
3 Linn Kristine Terjesen Ugland 50 50 50 99 99 348 26*
4 Kristian Storenes Imenes 50 50 50 100 97 347 17*
5 Vegard Knutson Imenes 50 50 50 99 98 347 16*
6 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad 50 48 49 97 94 338 8*
7 Guro Vatne Alfsen Vegårshei 46 48 47 97 96 334 8*

 

Mesterskap Junior

1 Kjetil jr. Igland Imenes 50 47 50 97 99 343 19*
2 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn 50 50 49 95 99 343 15*
3 Knut Kvisli Vegårshei 50 47 50 97 97 341 9*
4 Kjetil Fjellheim Sannidal 50 46 50 95 99 340 13*
5 Regine Langbakk Gjerpen 48 47 49 99 97 340 12*
6 Magnus Johannessen Søgne 49 46 49 94 98 336 13*

 

Mesterskap V65

1 Knut Erik Lie Imenes 50 49 50 100 98 347 16*
2 Nils Haugaas Froland 50 50 50 99 98 347 15*
3 Olav Anders Olstad Dølemo 50 49 49 99 99 346 17*
4 Helge Rosland Tørdal 50 49 50 100 97 346 11*
5 Magne Rike Vegårshei 49 50 50 99 97 345 16*
6 Salve Haugaas Froland 47 49 50 96 98 340 14*
7 Dagfinn Olsen Froland 49 50 49 98 92 338 11*

 

Mesterskap V73

1 Rolf Kittilsen Lunde 49 50 50 100 99 348 25*
2 Aslak Lonebu Imenes 50 50 49 99 100 348 13*
3 Harald Englund Søgne 50 50 50 97 100 347 24*
4 Åge Tvermyr Froland 50 50 50 100 97 347 21*
5 John Løland Birkenes 50 50 48 100 98 346 18*
6 Johan Sandland Imenes 49 49 50 97 99 344 21*
7 Odd Bjørn Busk Bamble 50 49 49 100 93 341 18*
8 Olav Løkslid Lunde 50 50 49 95 97 341 12*
9 Paul Notto Mikkelsen Imenes 48 49 49 98 96 340 15*
10 Øivind Evensen Vegårshei 50 49 47 96 96 338 8*
11 Bjørn Bakken Siljan 46 48 50 95 239 4*

 

25 skudd NV

1 Maria Rosenholt Flørenes Froland 47 48 49 92 236 7*
2 Karina Bjørndal Froland 46 46 49 95 236 7*

 

25 skudd NU

1 Knut Fredrik G Homme Kristiansand og Omegn 46 48 47 93 234 6*
2 Maylen Vimme Froland 31 35 27 53 146 0*

MLRes - www.megalink.no 15:30 - 29.05.2017

Mesterskap Klasse 3-5

1 Peter Sørli Søgne 5 50 47 50 99 100 346 15*
2 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 5 50 48 50 98 99 345 13*
3 Geir Atle Metveit Imenes 5 50 47 50 97 100 344 18*
4 Fredrik Orerød Froland 5 50 48 50 97 98 343 11*
5 Svend Karlsen Imenes 5 50 48 49 97 98 342 12*
6 Even Englund Søgne 5 49 48 48 96 100 341 15*
7 Kai Egil Berntsen Dølemo 5 49 45 50 97 100 341 9*
8 Trygve Thaule Rise og Løddesøl 5 50 46 47 98 98 339 15*
9 Thor-Olav Lauvrak Froland 3 49 45 50 97 97 338 12*
10 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl 5 50 45 50 94 99 338 12*
11 Helene Storenes Imenes 5 49 48 47 94 98 336 11*
12 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl 5 48 47 49 94 98 336 6*
13 Tor Henning Post Ugland 4 49 45 47 94 99 334 13*
14 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal 4 49 48 49 89 99 334 10*
15 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 49 44 47 96 97 333 8*
16 Jon F Valbø Sannidal 4 49 46 47 93 97 332 6*
17 Ørjan Metveit Imenes 3 50 43 49 91 98 331 15*
18 Helena Metveit Imenes 3 49 42 47 94 99 331 7*
19 Lars Kristian Solheim Vegårshei 5 50 44 48 95 94 331 7*
20 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 48 43 45 94 98 328 7*
21 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 4 49 44 49 89 97 328 7*
22 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 4 50 38 48 92 98 326 11*
23 Einar Tunheim Hå skytterlag 5 47 42 49 93 95 326 2*
24 Bjørn Bjellerås Imenes 3 49 36 46 93 99 323 7*
25 Guttorm Søndeled Søndeled 4 50 40 46 91 96 323 6*
26 Kåre Storenes Imenes 4 50 46 48 89 87 320 6*
27 Alf Kristian Alfsen Vegårshei 3 47 39 46 85 92 309 3*
28 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 50 49 48 96 243 9*
29 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn 5 49 47 47 98 241 2*
30 Dag Blikom Bamble 4 50 38 47 92 227 6*

 

Mesterskap V55

1 Georg Gulbrandsen Dølemo 50 49 50 96 98 343 19*
2 Anders Metveit Imenes 49 47 50 97 100 343 15*
3 Thor Vigre Imenes 49 48 50 93 98 338 8*
4 Arild Håkedal Dølemo 49 48 49 95 96 337 13*
5 Jon Olav Jåtun Søgne 49 47 49 98 94 337 10*
6 Magnar Austad Tørdal 48 46 49 91 100 334 8*
7 Jacob Olimstad Vegårshei 46 46 49 95 94 330 6*

 

Mesterskap Klasse 1

1 Silje Sørby Froland 49 48 49 98 244 6*
2 Tore Engvig Østre Bærum 48 46 49 98 241 7*
3 Esben Olsen Froland 48 45 49 94 236 6*
4 Kari Jørgensen Imenes 46 47 48 94 235 5*
5 Petter Ulleland Kongsberg 48 48 43 96 235 3*
6 Jon Robert Solberg Søndeled 46 38 45 79 208 0*

 

Mesterskap Klasse 2

1 Tom Sørdalen Tørdal 49 44 48 89 96 326 6*
2 Kåre Bjørn Morka Ugland 48 45 47 88 95 323 7*
3 John Inge Olimstad Froland 49 44 47 91 91 322 3*
4 Reidun Haugaas Rønningen Froland 50 40 45 89 93 317 5*
5 Paul Mjaaland Mykland 46 46 47 95 82 316 1*

 

Mesterskap AG3

1 Alf Stensli NROF Kristiansand 46 46 45 89 226 1*
2 Endre S. Andersen Hv-08 Agder og Rogaland 42 46 44 91 223 2*

 

Mesterskap Kl 3

1 Thor-Olav Lauvrak Froland 49 45 50 97 97 338 12*
2 Ørjan Metveit Imenes 50 43 49 91 98 331 15*
3 Helena Metveit Imenes 49 42 47 94 99 331 7*
4 Bjørn Bjellerås Imenes 49 36 46 93 99 323 7*
5 Alf Kristian Alfsen Vegårshei 47 39 46 85 92 309 3*

 

Mesterskap Kl 4

1 Tor Henning Post Ugland 49 45 47 94 99 334 13*
2 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal 49 48 49 89 99 334 10*
3 Jon F Valbø Sannidal 49 46 47 93 97 332 6*
4 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 48 43 45 94 98 328 7*
5 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 49 44 49 89 97 328 7*
6 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 50 38 48 92 98 326 11*
7 Guttorm Søndeled Søndeled 50 40 46 91 96 323 6*
8 Kåre Storenes Imenes 50 46 48 89 87 320 6*
9 Dag Blikom Bamble 50 38 47 92 227 6*

MLRes - www.megalink.no 15:31 - 29.05.2017