Siste nyheter

Resultater fra feltstevnet 1. karusell 2018, på Søndeled

Resultater fra feltstevnet 1. karusell 2018, på Søndeled
Del

 

 

 

Klasse R-30 Skudd

1 Jonas Skajå Olimstad Froland R 4/0 6/5 4/1 6/2 6/1 26/9
2 Sander Emil Ånonsen Froland R 6/2 6/6 5/0 4/0 5/0 26/8

 

Klasse ER-30 Skudd

1 Vegard Knutson Imenes ER 6/5 6/6 6/6 6/6 6/6 30/29
2 Caroline Finnestad Lund Søgne ER 6/6 6/6 6/4 6/6 6/6 30/28
3 Kristian Storenes Imenes ER 6/6 6/6 6/3 6/6 6/6 30/27
4 Mathias Olsen Froland ER 6/5 6/4 6/3 6/3 6/4 30/19
5 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne ER 5/3 6/6 6/5 6/4 6/3 29/21
6 Baard Arnesen Froland ER 6/3 6/4 6/2 5/1 2/1 25/11
7 Victor Scheie-Christiansen Froland ER 5/2 5/0 2/0 4/3 5/2 21/7

 

Klasse J-30 Skudd

1 Magnus Johannessen Søgne J 6/6 6/2 6/3 6/3 5/5 29/19
2 Thomas Munch-Olsen Vegårshei J 6/5 6/3 6/1 5/3 6/3 29/15
3 Guro Vatne Alfsen Vegårshei J 6/4 5/3 4/1 4/1 4/2 23/11

 

Klasse V65-30 Skudd

1 Nils Haugaas Froland V65 6/6 6/6 6/2 6/5 6/5 30/24
2 Knut Erik Lie Imenes V65 6/3 6/6 6/6 6/4 4/3 28/22
3 Magne Rike Froland V65 6/6 6/4 4/2 6/4 6/2 28/18
4 Arnfinn Pedersen Froland V65 6/6 6/5 5/2 6/4 4/2 27/19
5 Dagfinn Olsen Froland V65 6/4 6/4 4/1 5/2 3/1 24/12
6 Odd Hesthag Ugland V65 4/0 5/0 5/1 4/2 4/0 22/3

 

Klasse V73-30 Skudd

1 Åge Tvermyr Froland V73 6/5 6/6 6/4 6/5 6/5 30/25
2 John Løland Birkenes V73 4/3 6/4 6/3 6/4 6/2 28/16
3 Gunnar Torstein Olsen Løveid V73 6/5 6/6 5/1 5/3 5/4 27/19
4 Aslak Lonebu Imenes V73 6/4 6/6 3/1 6/4 5/1 26/16

 

Klasse NU-30 Skudd

1 Ida Arnesen Froland NU 6/1 6/2 4/1 6/1 5/2 27/7
2 Jakob Hesthag Ugland NU 6/3 0/0 6/2 6/1 5/1 23/7
3 Vemund Kristoffer Paul Imenes NU 5/0 6/1 5/1 3/0 4/2 23/4

MLRes - www.megalink.no 18:57 - 27.01.2018

 

 

Klasse 1-30 Skudd

1 Jørgen Aastveit Røinaas Mykland 1 5/1 4/1 3/0 4/1 6/0 22/3
2 Arne Skuland Laudal 1 4/1 2/0 2/0 6/0 1/0 15/1

 

Klasse 2-30 Skudd

1 Arne Vallheim Imenes 2 6/5 5/1 6/2 5/1 6/3 28/12
2 Inge Storenes Imenes 2 6/0 5/2 5/2 6/1 6/2 28/7
3 Eilef Stalleland Imenes 2 6/2 4/0 6/2 5/2 4/1 25/7
4 Anne Liv Skjeggedal Imenes 2 6/0 1/0 6/2 4/1 6/3 23/6
5 Ommund Øygarden Froland 2 6/4 3/2 6/0 2/0 5/0 22/6
6 Hans Tore Gauslå Froland 2 3/0 3/0 5/1 5/2 5/2 21/5
7 Kari Jørgensen Imenes 2 2/0 0/0 5/2 5/0 0/0 12/2
8 Jacob Andre Torgersen Ugland 2 0/0 0/0 4/0 2/0 2/1 8/1
9 Paul Mjaaland Mykland 2 2/1 0/0 0/0 2/0 3/0 7/1

 

Klasse 3-30 Skudd

1 Eivind Igland Imenes 3 6/5 6/1 6/2 5/1 6/3 29/12
2 Dag Kåre Salvesen Imenes 3 5/3 6/3 6/4 5/2 6/3 28/15
3 Inge Markus Gjestvang Imenes 3 5/2 6/2 4/1 6/4 5/2 26/11
4 Ingvald Førde Ekra Imenes 3 5/2 6/2 4/0 6/2 4/0 25/6
5 John Kjell Lien Fyresdal 3 6/5 2/0 6/4 4/2 6/3 24/14
6 Maren Hølland Solvik Vegårshei 3 6/4 5/1 6/4 6/4 1/1 24/14
7 Leif Atle Beisland Imenes 3 6/5 4/1 6/1 2/0 6/3 24/10
8 Børge Sløgedal Heddeland og Breland 3 5/1 4/2 6/2 4/2 4/0 23/7

 

Klasse 4-30 Skudd

1 Tom Nyhaven Søgne 4 6/1 6/1 6/4 6/0 6/0 30/6
2 Tor Henning Post Ugland 4 5/3 6/5 6/2 6/4 6/0 29/14
3 Bjørn Bjellerås Imenes 4 6/6 5/1 6/2 5/2 6/6 28/17
4 Sindre Ausel Vegårshei 4 6/4 5/3 6/0 6/3 5/2 28/12
5 Kåre Storenes Imenes 4 6/4 6/1 6/4 6/1 4/0 28/10
6 Johan Sørli Greipstad 4 6/4 5/0 6/1 6/1 5/2 28/8
7 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 5/3 5/5 6/2 5/1 6/5 27/16
8 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 4 6/3 6/3 5/1 4/1 6/4 27/12
9 Leif Vigre Imenes 4 6/5 4/2 6/2 5/1 5/0 26/10
10 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn 4 6/3 4/2 6/3 5/0 5/1 26/9
11 Ørjan Metveit Imenes 4 6/2 6/2 6/1 5/1 3/1 26/7
12 Kristian Strømsland Søndeled 4 6/5 5/1 5/0 3/1 6/3 25/10
13 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei 4 6/4 4/2 6/2 5/2 3/1 24/11
14 Thor-Olav Lauvrak Froland 4 6/4 4/0 6/1 0/0 6/2 22/7
15 Johan Arthur Nygård Kristiansand og Omegn 4 5/4 1/0 6/4 4/0 3/0 19/8

 

Klasse 5-30 Skudd

1 Geir Atle Metveit Imenes 5 6/6 6/4 6/5 6/5 6/4 30/24
2 Fredrik Ås Orerød Froland 5 6/5 6/5 6/5 6/4 6/4 30/23
3 Tor Harald Lund Søgne 5 6/6 6/5 6/2 6/4 6/4 30/21
4 Helene Storenes Imenes 5 6/4 6/2 6/1 6/2 6/5 30/14
5 Gunstein Lauvrak Nordstrand 5 6/4 6/4 6/1 6/3 6/2 30/14
6 Inge Hvitås Sauherad 5 5/4 6/4 6/0 6/4 6/1 29/13
7 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 5/0 6/2 6/1 6/2 6/3 29/8
8 Torgeir Jåtun Greipstad 5 6/4 5/1 6/0 6/0 6/2 29/7
9 Kai Egil Berntsen Froland 5 6/6 4/1 6/3 6/3 6/3 28/16
10 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl 5 6/5 4/2 5/2 5/3 5/2 25/14
11 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 5 3/3 6/4 5/4 5/1 6/1 25/13
12 Sindre Tunheim Imenes 5 6/2 4/3 4/0 6/4 5/2 25/11
13 Lars Kristian Solheim Vegårshei 5 6/4 6/2 3/0 6/2 4/0 25/8
14 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland 5 6/1 6/4 4/0 6/0 3/0 25/5

 

Klasse V55-30 Skudd

1 Thor Vigre Imenes V55 6/3 6/2 6/3 6/4 6/2 30/14
2 Anders Metveit Imenes V55 6/5 6/2 6/1 6/2 6/2 30/12
3 Arild Håkedal Dølemo V55 6/3 6/4 6/3 4/1 6/2 28/13
4 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 5/3 4/2 6/3 6/4 6/1 27/13
5 Oddvar Skov-Skov Vennesla V55 4/2 5/0 6/2 5/1 6/3 26/8
6 Asbjørn Dale Heddeland og Breland V55 5/3 6/2 4/0 6/1 5/0 26/6

 

Klasse AG3-30 Skudd

1 Alf Stensli Hv-08 Agder og Rogaland AG3 4/1 5/0 1/0 5/1 4/1 19/3

 

Klasse JEG-30 Skudd

1 Ole Morten Dale Søndeled JEG 6/2 4/2 3/1 5/3 5/1 23/9

 

Klasse EJ-30 Skudd

1 Andreas Finnestad Lund Søgne EJ 6/5 4/0 6/3 6/3 6/0 28/11

MLRes - www.megalink.no 18:59 - 27.01.2018

 

 

 

Mesterskap Klasse 2-5+V55

1 Geir Atle Metveit Imenes 5 6/6 6/4 6/5 6/5 6/4 30/24
2 Fredrik Ås Orerød Froland 5 6/5 6/5 6/5 6/4 6/4 30/23
3 Tor Harald Lund Søgne 5 6/6 6/5 6/2 6/4 6/4 30/21
4 Helene Storenes Imenes 5 6/4 6/2 6/1 6/2 6/5 30/14
5 Thor Vigre Imenes V55 6/3 6/2 6/3 6/4 6/2 30/14
6 Gunstein Lauvrak Nordstrand 5 6/4 6/4 6/1 6/3 6/2 30/14
7 Anders Metveit Imenes V55 6/5 6/2 6/1 6/2 6/2 30/12
8 Tom Nyhaven Søgne 4 6/1 6/1 6/4 6/0 6/0 30/6
9 Tor Henning Post Ugland 4 5/3 6/5 6/2 6/4 6/0 29/14
10 Inge Hvitås Sauherad 5 5/4 6/4 6/0 6/4 6/1 29/13
11 Eivind Igland Imenes 3 6/5 6/1 6/2 5/1 6/3 29/12
12 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 5/0 6/2 6/1 6/2 6/3 29/8
13 Torgeir Jåtun Greipstad 5 6/4 5/1 6/0 6/0 6/2 29/7
14 Bjørn Bjellerås Imenes 4 6/6 5/1 6/2 5/2 6/6 28/17
15 Kai Egil Berntsen Froland 5 6/6 4/1 6/3 6/3 6/3 28/16
16 Dag Kåre Salvesen Imenes 3 5/3 6/3 6/4 5/2 6/3 28/15
17 Arild Håkedal Dølemo V55 6/3 6/4 6/3 4/1 6/2 28/13
18 Arne Vallheim Imenes 2 6/5 5/1 6/2 5/1 6/3 28/12
19 Sindre Ausel Vegårshei 4 6/4 5/3 6/0 6/3 5/2 28/12
20 Kåre Storenes Imenes 4 6/4 6/1 6/4 6/1 4/0 28/10
21 Johan Sørli Greipstad 4 6/4 5/0 6/1 6/1 5/2 28/8
22 Inge Storenes Imenes 2 6/0 5/2 5/2 6/1 6/2 28/7
23 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 5/3 5/5 6/2 5/1 6/5 27/16
24 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 5/3 4/2 6/3 6/4 6/1 27/13
25 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 4 6/3 6/3 5/1 4/1 6/4 27/12
26 Inge Markus Gjestvang Imenes 3 5/2 6/2 4/1 6/4 5/2 26/11
27 Leif Vigre Imenes 4 6/5 4/2 6/2 5/1 5/0 26/10
28 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn 4 6/3 4/2 6/3 5/0 5/1 26/9
29 Oddvar Skov-Skov Vennesla V55 4/2 5/0 6/2 5/1 6/3 26/8
30 Ørjan Metveit Imenes 4 6/2 6/2 6/1 5/1 3/1 26/7
31 Asbjørn Dale Heddeland og Breland V55 5/3 6/2 4/0 6/1 5/0 26/6
32 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl 5 6/5 4/2 5/2 5/3 5/2 25/14
33 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 5 3/3 6/4 5/4 5/1 6/1 25/13
34 Sindre Tunheim Imenes 5 6/2 4/3 4/0 6/4 5/2 25/11
35 Kristian Strømsland Søndeled 4 6/5 5/1 5/0 3/1 6/3 25/10
36 Lars Kristian Solheim Vegårshei 5 6/4 6/2 3/0 6/2 4/0 25/8
37 Eilef Stalleland Imenes 2 6/2 4/0 6/2 5/2 4/1 25/7
38 Ingvald Førde Ekra Imenes 3 5/2 6/2 4/0 6/2 4/0 25/6
39 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland 5 6/1 6/4 4/0 6/0 3/0 25/5
40 John Kjell Lien Fyresdal 3 6/5 2/0 6/4 4/2 6/3 24/14
41 Maren Hølland Solvik Vegårshei 3 6/4 5/1 6/4 6/4 1/1 24/14
42 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei 4 6/4 4/2 6/2 5/2 3/1 24/11
43 Leif Atle Beisland Imenes 3 6/5 4/1 6/1 2/0 6/3 24/10
44 Børge Sløgedal Heddeland og Breland 3 5/1 4/2 6/2 4/2 4/0 23/7
45 Anne Liv Skjeggedal Imenes 2 6/0 1/0 6/2 4/1 6/3 23/6
46 Thor-Olav Lauvrak Froland 4 6/4 4/0 6/1 0/0 6/2 22/7
47 Ommund Øygarden Froland 2 6/4 3/2 6/0 2/0 5/0 22/6
48 Hans Tore Gauslå Froland 2 3/0 3/0 5/1 5/2 5/2 21/5
49 Johan Arthur Nygård Kristiansand og Omegn 4 5/4 1/0 6/4 4/0 3/0 19/8
50 Kari Jørgensen Imenes 2 2/0 0/0 5/2 5/0 0/0 12/2
51 Jacob Andre Torgersen Ugland 2 0/0 0/0 4/0 2/0 2/1 8/1
52 Paul Mjaaland Mykland 2 2/1 0/0 0/0 2/0 3/0 7/1

 

Mesterskap Klasse 1

1 Jørgen Aastveit Røinaas Mykland 1 5/1 4/1 3/0 4/1 6/0 22/3
2 Arne Skuland Laudal 1 4/1 2/0 2/0 6/0 1/0 15/1

 

Mesterskap Klasse Jeger

1 Ole Morten Dale Søndeled JEG 6/2 4/2 3/1 5/3 5/1 23/9

 

Mesterskap Klasse EJ

1 Andreas Finnestad Lund Søgne EJ 6/5 4/0 6/3 6/3 6/0 28/11

 

Mesterskap Klasse V55

1 Thor Vigre Imenes V55 6/3 6/2 6/3 6/4 6/2 30/14
2 Anders Metveit Imenes V55 6/5 6/2 6/1 6/2 6/2 30/12
3 Arild Håkedal Dølemo V55 6/3 6/4 6/3 4/1 6/2 28/13
4 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 5/3 4/2 6/3 6/4 6/1 27/13
5 Oddvar Skov-Skov Vennesla V55 4/2 5/0 6/2 5/1 6/3 26/8
6 Asbjørn Dale Heddeland og Breland V55 5/3 6/2 4/0 6/1 5/0 26/6

 

Mesterskap Klasse AG3

1 Alf Stensli Hv-08 Agder og Rogaland AG3 4/1 5/0 1/0 5/1 4/1 19/3

MLRes - www.megalink.no 18:59 - 27.01.2018