Miniatyrskyting 2018. Cup og klubbmesterskap.

Miniatyrskyting 2018. Cup og klubbmesterskap.
Del

Vi forsøker å legge ut resultater fra miniatyrskytingen dagen etter siste skyting. Sammenlagtliste med rangering blir lagt ut når cupen er fullført.

Oppdaterte lister etter femte skyting.

Resultater fra 3. ærespris 2017

Del

 

 

 

Mesterskap Rekrutt

1 Amalie Sagemoen Ugland 48 50 50 100 100 348 19*
2 Mathias Olsen Froland 50 50 50 100 97 347 18*
3 Sander Emil Ånonsen Froland 43 48 49 99 96 335 8*
4 Daniel Dølemo Imenes 48 49 48 98 88 331 7*
5 Jonas Skajå Olimstad Froland 49 49 46 91 90 325 6*
6 Tor Emil Vimme Froland 43 45 43 88 87 306 1*

 

Mesterskap Eldre rekrutt

1 Thomas Munch-Olsen Vegårshei 50 50 50 100 100 350 26*
2 Daniel Kittilsen Lunde 50 50 50 100 99 349 20*
3 Linn Kristine Terjesen Ugland 50 50 50 99 99 348 26*
4 Kristian Storenes Imenes 50 50 50 100 97 347 17*
5 Vegard Knutson Imenes 50 50 50 99 98 347 16*
6 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad 50 48 49 97 94 338 8*
7 Guro Vatne Alfsen Vegårshei 46 48 47 97 96 334 8*

 

Mesterskap Junior

1 Kjetil jr. Igland Imenes 50 47 50 97 99 343 19*
2 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn 50 50 49 95 99 343 15*
3 Knut Kvisli Vegårshei 50 47 50 97 97 341 9*
4 Kjetil Fjellheim Sannidal 50 46 50 95 99 340 13*
5 Regine Langbakk Gjerpen 48 47 49 99 97 340 12*
6 Magnus Johannessen Søgne 49 46 49 94 98 336 13*

 

Mesterskap V65

1 Knut Erik Lie Imenes 50 49 50 100 98 347 16*
2 Nils Haugaas Froland 50 50 50 99 98 347 15*
3 Olav Anders Olstad Dølemo 50 49 49 99 99 346 17*
4 Helge Rosland Tørdal 50 49 50 100 97 346 11*
5 Magne Rike Vegårshei 49 50 50 99 97 345 16*
6 Salve Haugaas Froland 47 49 50 96 98 340 14*
7 Dagfinn Olsen Froland 49 50 49 98 92 338 11*

 

Mesterskap V73

1 Rolf Kittilsen Lunde 49 50 50 100 99 348 25*
2 Aslak Lonebu Imenes 50 50 49 99 100 348 13*
3 Harald Englund Søgne 50 50 50 97 100 347 24*
4 Åge Tvermyr Froland 50 50 50 100 97 347 21*
5 John Løland Birkenes 50 50 48 100 98 346 18*
6 Johan Sandland Imenes 49 49 50 97 99 344 21*
7 Odd Bjørn Busk Bamble 50 49 49 100 93 341 18*
8 Olav Løkslid Lunde 50 50 49 95 97 341 12*
9 Paul Notto Mikkelsen Imenes 48 49 49 98 96 340 15*
10 Øivind Evensen Vegårshei 50 49 47 96 96 338 8*
11 Bjørn Bakken Siljan 46 48 50 95 239 4*

 

25 skudd NV

1 Maria Rosenholt Flørenes Froland 47 48 49 92 236 7*
2 Karina Bjørndal Froland 46 46 49 95 236 7*

 

25 skudd NU

1 Knut Fredrik G Homme Kristiansand og Omegn 46 48 47 93 234 6*
2 Maylen Vimme Froland 31 35 27 53 146 0*

MLRes - www.megalink.no

15:30 - 29.05.2017

 


 

Mesterskap Klasse 3-5

1 Peter Sørli Søgne 5 50 47 50 99 100 346 15*
2 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 5 50 48 50 98 99 345 13*
3 Geir Atle Metveit Imenes 5 50 47 50 97 100 344 18*
4 Fredrik Orerød Froland 5 50 48 50 97 98 343 11*
5 Svend Karlsen Imenes 5 50 48 49 97 98 342 12*
6 Even Englund Søgne 5 49 48 48 96 100 341 15*
7 Kai Egil Berntsen Dølemo 5 49 45 50 97 100 341 9*
8 Trygve Thaule Rise og Løddesøl 5 50 46 47 98 98 339 15*
9 Thor-Olav Lauvrak Froland 3 49 45 50 97 97 338 12*
10 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl 5 50 45 50 94 99 338 12*
11 Helene Storenes Imenes 5 49 48 47 94 98 336 11*
12 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl 5 48 47 49 94 98 336 6*
13 Tor Henning Post Ugland 4 49 45 47 94 99 334 13*
14 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal 4 49 48 49 89 99 334 10*
15 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 49 44 47 96 97 333 8*
16 Jon F Valbø Sannidal 4 49 46 47 93 97 332 6*
17 Ørjan Metveit Imenes 3 50 43 49 91 98 331 15*
18 Helena Metveit Imenes 3 49 42 47 94 99 331 7*
19 Lars Kristian Solheim Vegårshei 5 50 44 48 95 94 331 7*
20 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 48 43 45 94 98 328 7*
21 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 4 49 44 49 89 97 328 7*
22 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 4 50 38 48 92 98 326 11*
23 Einar Tunheim Hå skytterlag 5 47 42 49 93 95 326 2*
24 Bjørn Bjellerås Imenes 3 49 36 46 93 99 323 7*
25 Guttorm Søndeled Søndeled 4 50 40 46 91 96 323 6*
26 Kåre Storenes Imenes 4 50 46 48 89 87 320 6*
27 Alf Kristian Alfsen Vegårshei 3 47 39 46 85 92 309 3*
28 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 50 49 48 96 243 9*
29 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn 5 49 47 47 98 241 2*
30 Dag Blikom Bamble 4 50 38 47 92 227 6*

 

Mesterskap V55

1 Georg Gulbrandsen Dølemo 50 49 50 96 98 343 19*
2 Anders Metveit Imenes 49 47 50 97 100 343 15*
3 Thor Vigre Imenes 49 48 50 93 98 338 8*
4 Arild Håkedal Dølemo 49 48 49 95 96 337 13*
5 Jon Olav Jåtun Søgne 49 47 49 98 94 337 10*
6 Magnar Austad Tørdal 48 46 49 91 100 334 8*
7 Jacob Olimstad Vegårshei 46 46 49 95 94 330 6*

 

Mesterskap Klasse 1

1 Silje Sørby Froland 49 48 49 98 244 6*
2 Tore Engvig Østre Bærum 48 46 49 98 241 7*
3 Esben Olsen Froland 48 45 49 94 236 6*
4 Kari Jørgensen Imenes 46 47 48 94 235 5*
5 Petter Ulleland Kongsberg 48 48 43 96 235 3*
6 Jon Robert Solberg Søndeled 46 38 45 79 208 0*

 

Mesterskap Klasse 2

1 Tom Sørdalen Tørdal 49 44 48 89 96 326 6*
2 Kåre Bjørn Morka Ugland 48 45 47 88 95 323 7*
3 John Inge Olimstad Froland 49 44 47 91 91 322 3*
4 Reidun Haugaas Rønningen Froland 50 40 45 89 93 317 5*
5 Paul Mjaaland Mykland 46 46 47 95 82 316 1*

 

Mesterskap AG3

1 Alf Stensli NROF Kristiansand 46 46 45 89 226 1*
2 Endre S. Andersen Hv-08 Agder og Rogaland 42 46 44 91 223 2*

 

Mesterskap Kl 3

1 Thor-Olav Lauvrak Froland 49 45 50 97 97 338 12*
2 Ørjan Metveit Imenes 50 43 49 91 98 331 15*
3 Helena Metveit Imenes 49 42 47 94 99 331 7*
4 Bjørn Bjellerås Imenes 49 36 46 93 99 323 7*
5 Alf Kristian Alfsen Vegårshei 47 39 46 85 92 309 3*

 

Mesterskap Kl 4

1 Tor Henning Post Ugland 49 45 47 94 99 334 13*
2 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal 49 48 49 89 99 334 10*
3 Jon F Valbø Sannidal 49 46 47 93 97 332 6*
4 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 48 43 45 94 98 328 7*
5 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 49 44 49 89 97 328 7*
6 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 50 38 48 92 98 326 11*
7 Guttorm Søndeled Søndeled 50 40 46 91 96 323 6*
8 Kåre Storenes Imenes 50 46 48 89 87 320 6*
9 Dag Blikom Bamble 50 38 47 92 227 6*

MLRes - www.megalink.no 15:31 - 29.05.2017


Resultater fra banestevnet 1. ærespris på Søndeled

Del

 

Klasse ASP-25 Skudd

1 Lena Fontain Dølemo 46 48 48 96 238 9*
2 Mathias Olsen Froland 46 49 46 97 238 11*
3 Jonas Skajå Olimstad Froland 49 48 42 90 229 5*
4 Sander Emil Ånonsen Froland 48 47 49 90 234 5*

MLRes - www.megalink.no 14:10 - 08.05.2016

 

Mesterskap Rekrutt

1 Kristian Storenes Imenes 47 48 50 93 97 335 10*
2 Amalie Sagemoen Ugland 44 49 49 92 98 332 14*
3 Vegard Knutson Imenes 43 50 48 92 92 325 13*
4 Markus Gauslå Froland 39 42 40 84 80 285 4*
5 Malin Lauvrak Dølemo 42 30 32 75 87 266 0*
6 Niklas Fontain Dølemo 44 44 45 89 222 2*

 

Mesterskap Eldre rekrutt

1 Toralf Solberg Vegårshei 50 48 50 99 100 347 13*
2 Thomas Munch-Olsen Vegårshei 50 48 49 98 99 344 14*
3 Daniel Kittilsen Lunde 47 49 49 98 99 342 15*
4 Linn Kristine Terjesen Ugland 48 47 47 93 94 329 2*

 

Mesterskap Junior

1 Aleksander Teisrud Søgne 49 49 49 99 99 345 17*
2 Knut Kvisli Vegårshei 49 49 50 98 99 345 13*
3 Vegard Hagane Ugland 50 49 49 99 98 345 12*
4 Kjetil jr. Igland Imenes 50 47 49 98 96 340 16*

 

Mesterskap V65

1 Harald Englund Søgne 50 50 50 99 99 348 25*
2 Dag Skarpodde Drangedal 49 49 50 100 99 347 21*
3 Aslak Lonebu Imenes 49 50 49 100 99 347 10*
4 Knut Erik Lie Imenes 49 50 50 97 100 346 17*
5 Magne Rike Vegårshei 49 50 50 99 97 345 17*
6 Jan Tore Rogn Bamble 50 50 50 98 97 345 16*
7 John Løland Birkenes 50 50 49 97 96 342 13*

 

Mesterskap V73

1 Rolf Kittilsen Lunde 50 50 50 100 100 350 16*
2 Åge Tvermyr Froland 50 50 50 99 100 349 21*
2 Øivind Evensen Vegårshei 50 50 50 99 100 349 21*
2 Odd Bjørn Busk Bamble 50 50 49 100 100 349 21*
5 Gunnar Torstein Olsen Løveid 50 49 50 100 99 348 16*
6 Bjørn Bakken Siljan 48 50 50 99 100 347 17*
7 Olav Løkslid Lunde 50 50 48 99 94 341 9*
8 Paul Notto Mikkelsen Imenes 49 48 48 98 95 338 11*
9 Johan Sandland Imenes 49 48 49 95 241 7*

MLRes - www.megalink.no 14:08 - 08.05.2016

 

Mesterskap Klasse 3-5

1 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 50 49 50 98 98 345 16*
2 Geir Atle Metveit Imenes 5 50 48 50 97 99 344 19*
3 Fredrik Orerød Froland 5 50 47 50 96 100 343 13*
4 Kim Johan Vemmelvik Greipstad 5 50 48 50 94 100 342 18*
5 Helene Storenes Imenes 4 50 46 49 97 99 341 13*
6 Lars Kristian Solheim Vegårshei 4 49 47 50 98 97 341 8*
7 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 50 44 50 97 99 340 19*
8 Kai Egil Berntsen Dølemo 5 50 48 49 94 99 340 9*
9 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 3 50 47 49 93 100 339 11*
10 Erling Solberg Vegårshei 4 50 44 49 98 96 337 10*
11 Torgeir Jåtun Greipstad 5 50 45 49 94 98 336 11*
12 Trygve Thaule Rise og Løddesøl 5 48 46 50 94 98 336 10*
13 Arne Hægestøyl Dølemo 4 50 43 49 93 100 335 11*
14 Tor Henning Post Ugland 4 50 42 48 96 98 334 10*
15 Knut Martin Hølland Solvik Vegårshei 4 50 44 49 92 97 332 14*
16 Trygve Askildsen Rise og Løddesøl 3 50 41 50 90 99 330 10*
17 Leif Atle Beisland Imenes 3 50 40 50 90 97 327 10*
18 Leif Vigre Imenes 3 49 45 46 94 93 327 7*
19 Kåre Storenes Imenes 4 50 41 47 91 95 324 6*
20 Tom Terjesen Imenes 4 48 41 48 94 91 322 7*
21 John Kjell Lien Fyresdal 4 48 34 49 93 97 321 8*
22 Guttorm Søndeled Søndeled 3 47 41 44 90 95 317 4*
23 Dag Kåre Salvesen Imenes 4 48 40 46 87 95 316 3*
24 Eivind Igland Imenes 3 47 35 44 91 96 313 3*
25 Alf Kristian Alfsen Vegårshei 3 47 38 42 92 90 309 7*
26 Ingvald Førde Ekra Imenes 3 50 33 47 88 90 308 6*
27 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 47 44 46 88 225 6*
28 Bjørn Bjellerås Imenes 3 50 21 45 80 196 6*

 

Mesterskap V55

1 Jan Vidar Lundtveit Drangedal 50 50 50 98 96 344 15*
2 Arne Palerud Drangedal 50 49 50 95 98 342 18*
3 Georg Gulbrandsen Dølemo 49 49 49 97 98 342 14*
4 Arild Håkedal Dølemo 50 49 49 96 98 342 12*
5 Anders Metveit Imenes 49 48 50 96 99 342 8*
6 Lars Esse Bamble 50 50 48 98 94 340 16*
7 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl 47 50 50 94 96 337 10*
8 Magnar Austad Tørdal 50 49 49 89 99 336 13*
9 Thor Inge Levang Fyresdal 49 47 48 97 95 336 8*
10 Nils Haugaas Froland 50 47 50 93 91 331 15*
11 Jacob J. Olimstad Vegårshei 47 46 49 97 90 329 5*
12 Olav K. Vaaje Vegårshei 48 47 49 94 89 327 6*
13 Thor Vigre Imenes 48 46 46 99 239 7*
14 Dagfinn Olsen Froland 50 46 47 91 234 7*

 

Mesterskap Klasse 1

1 Kim Andre Bertmand Froland 48 50 49 94 241 2*
2 Morten Sevaldsen Fåberg 47 49 48 96 240 5*
3 Silje Sørby Froland 44 41 46 88 219 1*
4 Kari Jørgensen Imenes 43 39 46 84 212 0*

 

Mesterskap Klasse 2

1 Hans Tore Gauslå Froland 49 45 50 92 97 333 7*
2 Aleksander Gusdal Imenes 48 47 50 93 94 332 12*
3 John Inge Olimstad Froland 48 45 49 92 97 331 9*
4 Eilef Stalleland Imenes 48 45 49 91 97 330 7*
5 Kåre Bjørn Morka Ugland 50 45 50 92 89 326 8*
6 Tom Landås Imenes 50 42 48 91 94 325 8*
7 Arne Vallheim Imenes 47 42 48 90 91 318 5*
8 Tom Sørdalen Tørdal 45 42 49 90 90 316 4*
9 Paul Mjaaland Mykland 46 42 49 87 86 310 3*
10 Inge Storenes Imenes 42 37 48 127 0*

 

Mesterskap AG3

1 Magne Ingolf Madsen Hv-08 Agder og Rogaland AG3 46 43 46 92 227

MLRes - www.megalink.no 10:42 - 09.05.2016

1. feltkarusell 2016 Søndeled

Del

 

 

Mesterskap Klasse 2-5+V55

1 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 3 6/5 6/4 6/2 6/3 6/4 30/18
2 Geir Atle Metveit Imenes 5 6/3 6/5 6/3 6/4 6/1 30/16
3 Arne Hægestøyl Dølemo 4 6/4 6/3 6/1 6/4 6/2 30/14
4 Kristian Strømsland Søndeled 4 6/4 6/2 6/1 6/2 6/4 30/13
5 Anders Metveit Imenes V55 6/2 6/3 6/0 6/1 6/4 30/10
6 Bjørn Bjellerås Imenes 3 6/2 5/0 6/5 6/2 6/4 29/13
7 Torgeir Jåtun Greipstad 5 6/6 6/5 6/1 4/1 6/5 28/18
8 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 6/5 5/1 5/2 6/1 6/5 28/14
9 Eivind Igland Imenes 3 6/3 5/0 6/4 5/1 6/5 28/13
10 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 6/5 5/2 6/4 5/0 6/1 28/12
11 Maren Hølland Solvik Vegårshei 3 6/3 6/4 6/2 5/1 5/1 28/11
12 Lars Vefald Drangedal 4 6/4 6/2 5/1 6/1 5/2 28/10
13 Fredrik Orerød Froland 5 6/1 6/4 6/4 5/1 5/0 28/10
14 Anne Liv Skjeggedal Imenes 2 6/4 4/2 6/2 5/3 6/4 27/15
15 Thor Vigre Imenes V55 6/3 6/5 6/4 4/1 5/2 27/15
16 John Kjell Lien Fyresdal 4 5/4 6/5 6/5 6/0 4/1 27/15
17 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl V55 6/5 5/5 5/0 6/3 5/1 27/14
18 Lars Esse Bamble V55 6/4 6/3 5/1 4/1 6/3 27/12
19 Kai Egil Berntsen Dølemo 5 6/5 4/1 4/0 6/5 6/3 26/14
20 Ingvar Aarhus Greipstad V55 6/3 5/2 6/3 4/4 5/2 26/14
21 Cecilie Vemmelvik Greipstad 4 6/4 4/2 5/1 5/3 6/2 26/12
22 Thor Inge Levang Fyresdal V55 6/2 5/4 6/1 3/2 6/3 26/12
23 Arne Vallheim Imenes 2 5/3 5/2 5/0 5/1 6/3 26/9
24 Kåre Storenes Imenes 4 6/3 3/0 6/2 4/4 6/4 25/13
25 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 6/6 6/3 2/0 6/4 5/0 25/13
26 Kåre Haugvaldstad Gjesdal 3 6/5 2/1 5/2 6/0 6/2 25/10
27 Leif Atle Beisland Imenes 3 6/6 4/2 6/3 3/1 5/4 24/16
28 Kim Johan Vemmelvik Greipstad 5 0/0 6/2 6/5 6/1 6/4 24/12
29 Arild Håkedal Dølemo V55 6/5 5/1 1/0 6/1 6/1 24/8
30 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei 4 6/2 3/0 4/0 5/1 6/5 24/8
31 Jan Vidar Lundtveit Drangedal V55 6/3 4/0 4/0 4/1 6/0 24/4
32 Tor Henning Post Ugland 4 6/3 5/1 0/0 6/3 6/4 23/11
33 Inge Markus Gjestvang Imenes 3 5/4 2/0 6/3 4/1 6/3 23/11
34 Paul Mjaaland Mykland 2 4/2 4/1 5/2 5/2 5/3 23/10
35 Lars Kristian Solheim Vegårshei 4 6/5 4/1 0/0 6/3 6/5 22/14
36 Dagfinn Vemmelvik Greipstad V55 5/3 5/3 3/1 4/0 4/1 21/8
37 Leif Vigre Imenes 3 0/0 4/1 6/0 5/1 5/1 20/3
38 Arne Palerud Drangedal V55 6/5 0/0 1/0 6/1 6/1 19/7
39 Marie Forsdal Rise og Løddesøl 2 6/4 1/0 3/0 4/1 5/2 19/7
40 Inge Storenes Imenes 2 6/1 5/0 0/0 5/1 2/0 18/2
41 Helene Storenes Imenes 4 4/0 0/0 0/0 6/4 6/5 16/9
42 Jacob Andre Torgersen Ugland 2 0/0 4/3 1/0 4/2 6/1 15/6

 

Mesterskap Klasse 1

1 Kari Jørgensen Imenes 1 5/2 0/0 4/2 3/0 5/2 17/6

 

Mesterskap Klasse Jeger

1 Ole Morten Dale Søndeled JEG 6/2 6/2 4/1 6/0 4/1 26/6

 

Mesterskap klasse AG3

1 Alf Stensli NROF Kristiansand AG3 5/3 2/0 0/0 6/2 5/4 18/9
2 Ørjan Metveit Imenes AG3 3/1 4/1 5/0 2/0 4/1 18/3

MLRes - www.megalink.no 18:27 - 27.02.2016

 

Klasse 1-30 Skudd

1 Kari Jørgensen Imenes 1 5/2 0/0 4/2 3/0 5/2 17/6

 

Klasse 2-30 Skudd

1 Anne Liv Skjeggedal Imenes 2 6/4 4/2 6/2 5/3 6/4 27/15
2 Arne Vallheim Imenes 2 5/3 5/2 5/0 5/1 6/3 26/9
3 Paul Mjaaland Mykland 2 4/2 4/1 5/2 5/2 5/3 23/10
4 Marie Forsdal Rise og Løddesøl 2 6/4 1/0 3/0 4/1 5/2 19/7
5 Inge Storenes Imenes 2 6/1 5/0 0/0 5/1 2/0 18/2
6 Jacob Andre Torgersen Ugland 2 0/0 4/3 1/0 4/2 6/1 15/6

 

Klasse 3-30 Skudd

1 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 3 6/5 6/4 6/2 6/3 6/4 30/18
2 Bjørn Bjellerås Imenes 3 6/2 5/0 6/5 6/2 6/4 29/13
3 Eivind Igland Imenes 3 6/3 5/0 6/4 5/1 6/5 28/13
4 Maren Hølland Solvik Vegårshei 3 6/3 6/4 6/2 5/1 5/1 28/11
5 Kåre Haugvaldstad Gjesdal 3 6/5 2/1 5/2 6/0 6/2 25/10
6 Leif Atle Beisland Imenes 3 6/6 4/2 6/3 3/1 5/4 24/16
7 Inge Markus Gjestvang Imenes 3 5/4 2/0 6/3 4/1 6/3 23/11
8 Leif Vigre Imenes 3 0/0 4/1 6/0 5/1 5/1 20/3

 

Klasse 4-30 Skudd

1 Arne Hægestøyl Dølemo 4 6/4 6/3 6/1 6/4 6/2 30/14
2 Kristian Strømsland Søndeled 4 6/4 6/2 6/1 6/2 6/4 30/13
3 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl 4 6/5 5/2 6/4 5/0 6/1 28/12
4 Lars Vefald Drangedal 4 6/4 6/2 5/1 6/1 5/2 28/10
5 John Kjell Lien Fyresdal 4 5/4 6/5 6/5 6/0 4/1 27/15
6 Cecilie Vemmelvik Greipstad 4 6/4 4/2 5/1 5/3 6/2 26/12
7 Kåre Storenes Imenes 4 6/3 3/0 6/2 4/4 6/4 25/13
8 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei 4 6/2 3/0 4/0 5/1 6/5 24/8
9 Tor Henning Post Ugland 4 6/3 5/1 0/0 6/3 6/4 23/11
10 Lars Kristian Solheim Vegårshei 4 6/5 4/1 0/0 6/3 6/5 22/14
11 Helene Storenes Imenes 4 4/0 0/0 0/0 6/4 6/5 16/9

 

Klasse 5-30 Skudd

1 Geir Atle Metveit Imenes 5 6/3 6/5 6/3 6/4 6/1 30/16
2 Torgeir Jåtun Greipstad 5 6/6 6/5 6/1 4/1 6/5 28/18
3 Anders Edvin Gusdal Imenes 5 6/5 5/1 5/2 6/1 6/5 28/14
4 Fredrik Orerød Froland 5 6/1 6/4 6/4 5/1 5/0 28/10
5 Kai Egil Berntsen Dølemo 5 6/5 4/1 4/0 6/5 6/3 26/14
6 Kim Johan Vemmelvik Greipstad 5 0/0 6/2 6/5 6/1 6/4 24/12

 

Klasse V55-30 Skudd

1 Anders Metveit Imenes V55 6/2 6/3 6/0 6/1 6/4 30/10
2 Thor Vigre Imenes V55 6/3 6/5 6/4 4/1 5/2 27/15
3 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl V55 6/5 5/5 5/0 6/3 5/1 27/14
4 Lars Esse Bamble V55 6/4 6/3 5/1 4/1 6/3 27/12
5 Ingvar Aarhus Greipstad V55 6/3 5/2 6/3 4/4 5/2 26/14
6 Thor Inge Levang Fyresdal V55 6/2 5/4 6/1 3/2 6/3 26/12
7 Georg Gulbrandsen Dølemo V55 6/6 6/3 2/0 6/4 5/0 25/13
8 Arild Håkedal Dølemo V55 6/5 5/1 1/0 6/1 6/1 24/8
9 Jan Vidar Lundtveit Drangedal V55 6/3 4/0 4/0 4/1 6/0 24/4
10 Dagfinn Vemmelvik Greipstad V55 5/3 5/3 3/1 4/0 4/1 21/8
11 Arne Palerud Drangedal V55 6/5 0/0 1/0 6/1 6/1 19/7

 

Klasse AG3-30 Skudd

1 Alf Stensli NROF Kristiansand AG3 5/3 2/0 0/0 6/2 5/4 18/9
2 Ørjan Metveit Imenes AG3 3/1 4/1 5/0 2/0 4/1 18/3

 

Klasse JEG-30 Skudd

1 Ole Morten Dale Søndeled JEG 6/2 6/2 4/1 6/0 4/1 26/6

MLRes - www.megalink.no 18:26 - 27.02.2016

 

Mesterskap Rekrutt

1 Kristian Storenes Imenes R 6/4 6/4 6/3 6/0 6/0 30/11
2 Amalie Sagemoen Ugland R 6/4 6/6 6/1 5/1 6/2 29/14

 

Mesterskap Eldre rekrutt

1 Guro Vatne Alfsen Vegårshei ER 6/2 6/2 6/2 6/3 6/4 30/13
2 Thomas Munch-Olsen Vegårshei ER 6/6 6/4 5/2 6/6 6/6 29/24
3 Toralf Solberg Vegårshei ER 6/4 6/6 5/2 6/5 6/5 29/22

 

Mesterskap Junior

1 Kjetil jr. Igland Imenes J 6/6 6/5 6/3 6/1 6/5 30/20
2 Vegard Hagane Ugland J 6/3 6/4 6/3 6/1 6/1 30/12

 

Mesterskap V65

1 Knut Erik Lie Imenes V65 6/5 6/6 6/5 6/5 6/4 30/25
2 Aslak Lonebu Imenes V65 6/6 6/6 6/4 6/3 6/2 30/21
3 Magne Rike Vegårshei V65 6/4 6/3 6/4 6/3 6/3 30/17
4 Tore Allum Siljan V65 6/5 6/6 6/4 6/5 5/2 29/22
5 Hans Petter Øverbø Siljan V65 6/3 6/4 6/2 6/4 5/2 29/15
6 Willy Kraffft Løveid V65 6/4 6/5 5/3 6/2 5/1 28/15

 

Mesterskap V73

1 Gunnar Torstein Olsen Løveid V73 6/5 6/6 6/6 6/5 6/6 30/28
2 Åge Tvermyr Froland V73 6/3 6/6 6/4 6/6 6/5 30/24
3 Rolf Kittilsen Lunde V73 6/6 6/6 6/2 6/6 6/4 30/24
4 Bjørn Bakken Siljan V73 6/6 6/6 6/5 6/3 6/4 30/24
5 Vidar Ottren Mælum V73 6/6 6/6 6/4 6/5 6/2 30/23
6 Paul Notto Mikkelsen Imenes V73 6/5 6/6 6/3 6/4 5/1 29/19
7 Johan Sandland Imenes V73 6/4 6/1 5/4 6/3 6/3 29/15
8 Ivar Storenes Imenes V73 5/3 6/5 6/2 6/2 6/1 29/13
9 Olav Løkslid Lunde V73 5/4 6/4 5/3 5/3 4/3 25/17
10 Øivind Evensen Vegårshei V73 5/4 6/5 3/0 6/2 5/1 25/12

MLRes - www.megalink.no 18:26 - 27.02.2016

 

Klasse R-30 Skudd

1 Kristian Storenes Imenes R 6/4 6/4 6/3 6/0 6/0 30/11
2 Amalie Sagemoen Ugland R 6/4 6/6 6/1 5/1 6/2 29/14

 

Klasse ER-30 Skudd

1 Guro Vatne Alfsen Vegårshei ER 6/2 6/2 6/2 6/3 6/4 30/13
2 Thomas Munch-Olsen Vegårshei ER 6/6 6/4 5/2 6/6 6/6 29/24
3 Toralf Solberg Vegårshei ER 6/4 6/6 5/2 6/5 6/5 29/22

 

Klasse J-30 Skudd

1 Kjetil jr. Igland Imenes J 6/6 6/5 6/3 6/1 6/5 30/20
2 Vegard Hagane Ugland J 6/3 6/4 6/3 6/1 6/1 30/12

 

Klasse V65-30 Skudd

1 Knut Erik Lie Imenes V65 6/5 6/6 6/5 6/5 6/4 30/25
2 Aslak Lonebu Imenes V65 6/6 6/6 6/4 6/3 6/2 30/21
3 Magne Rike Vegårshei V65 6/4 6/3 6/4 6/3 6/3 30/17
4 Tore Allum Siljan V65 6/5 6/6 6/4 6/5 5/2 29/22
5 Hans Petter Øverbø Siljan V65 6/3 6/4 6/2 6/4 5/2 29/15
6 Willy Kraffft Løveid V65 6/4 6/5 5/3 6/2 5/1 28/15

 

Klasse V73-30 Skudd

1 Gunnar Torstein Olsen Løveid V73 6/5 6/6 6/6 6/5 6/6 30/28
2 Åge Tvermyr Froland V73 6/3 6/6 6/4 6/6 6/5 30/24
3 Rolf Kittilsen Lunde V73 6/6 6/6 6/2 6/6 6/4 30/24
4 Bjørn Bakken Siljan V73 6/6 6/6 6/5 6/3 6/4 30/24
5 Vidar Ottren Mælum V73 6/6 6/6 6/4 6/5 6/2 30/23
6 Paul Notto Mikkelsen Imenes V73 6/5 6/6 6/3 6/4 5/1 29/19
7 Johan Sandland Imenes V73 6/4 6/1 5/4 6/3 6/3 29/15
8 Ivar Storenes Imenes V73 5/3 6/5 6/2 6/2 6/1 29/13
9 Olav Løkslid Lunde V73 5/4 6/4 5/3 5/3 4/3 25/17
10 Øivind Evensen Vegårshei V73 5/4 6/5 3/0 6/2 5/1 25/12

MLRes - www.megalink.no 18:25 - 27.02.2016

 

 

 

 

Resultater fra miniatyrskyting 2015

Del